Bērnu komandu turnīra “Cerību kauss” fināls 23. un 24. martā

Klātienes turnīri

23. un 24. martā, Rīgas Šaha skolā notiks populārā bērnu komandu šaha turnīra “Cerību kauss” fināls.

Šogad tiks izspēlēts jau 47. “Cerību kauss”. Komandas sastāvu veido 3 zēni un 1 meitene, kuri dzimuši 2007. gadā un vēlāk. Var pieteikt 1 rezervistu zēniem, 1 – meitenēm. Komandai jābūt nosaukumam, dalībniekiem – emblēmai. Katras komandas visi dalībnieki ir viena trenera trenēti. Turnīrs tiks izspēlēts 7 kārtās ar laika kontroli 25 minūtes uz partiju katram dalībniekam + 10 sekundes par gājienu. Turnīra nolikums Rezultāti

Iepriekšējos pieteikumus pieņem līdz 2019. gada 22. martam (ieskaitot). Pieteikumā jānorāda komandas nosaukums, kapteinis un komandas sastāvs. Pieteikumi jāiesniedz elektroniski uz e-pastu sahaskola@riga.lv

No comments