Bērni un jaunieši jūnija sākumā tiek aicināti piedalīties komandu turnīros “Šaha lietus” un “Cerību kauss”

Online turnīri

Rīgas Šaha skola aicina piedalīties atklātajos bērnu un jauniešu komandu turnīros, kuri notiks internetā, bet būs maksimāli pietuvināti plašu popularitāti iemantojušajiem klātienes turnīriem “Cerību kauss” un “Šaha lietus”. Abiem turnīriem komandas sastāvā būs 4 spēlētāji, no kuriem vismaz viena meitene, varēs pieteikt pa vienam rezervistam gan zēniem, gan meitenēm. 

5. un 6. jūnijā notiks turnīrs “Šaha lietus”, kurā drīkstēs piedalīties viena trenera sagatavotas komandas, kuru dalībnieki ir zēni un meitenes no 13 līdz 18 gadu vecumam (2003. – 2008. dzimšanas gads). Izņēmuma gadījumā meitene var būt jaunāka. 

Dalībniekiem sestdien, 5. jūnijā no 15:30 līdz ne vēlāk kā 15:40 jāpievienojas virtuālajai sanāksmes telpai Zoom: https://zoom.us/j/5100890247?pwd=UVJMVmpJeTV4Nk5sUWlhVGlTRWkyZz09

Turnīra nolikums

Turnīra tornelo.com saite

Turnīra chess-results saite

Pieteikšanās 

 

12. un 13. jūnijā notiks turnīrs “Cerību kauss”, kurā drīkstēs piedalīties viena trenera sagatavotas komandas, kuru dalībnieki ir zēni un meitenes līdz 12 gadu vecumam (2009. dzimšanas gads un jaunāki). 

Dalībniekiem sestdien, 12. jūnijā no 15:30 līdz ne vēlāk kā 15:40 jāpievienojas virtuālajai sanāksmes telpai Zoom: https://zoom.us/j/5100890247?pwd=UVJMVmpJeTV4Nk5sUWlhVGlTRWkyZz09

Turnīra nolikums

Turnīra tornelo.com saite

Turnīra chess-results saite

Pieteikšanās 

 

Abi turnīri norisināsies tornelo.com šaha platformā 7 kārtās pēc Šveices sistēmas ar laika kontroli 15 minūtes uz partiju plus 10 sekundes par gājienu, spēlētājiem būs jāizmanto “Zoom” video pārraide un dalīšanās ar ekrānu “Share Screen”.

Turnīra dalībniekiem pirms turnīra ir jāizveido: savs personīgais Tornelo konts: https://tornelo.com/account/new , norādot savu vārdu un uzvārdu.

Oficiālie turnīru rezultāti tiks publicēti chess-results, kārtu izloze notiks, izmantojot Fide ātrā šaha reitingus datorprogrammā “Swiss Manager”, tā tiks pārkopēta uz tornelo.com platformu un attiecīgi, rezultāti pēc katras kārtas tiks pārkopēti uz chess-results. Klātienes reitingi netiks ietekmēti. 

Komandas tiek aicinātas izveidot savu emblēmu elektroniskā formā un dalīties ar to pieteikumā. 

Sīkāka informācija var tikt iegūta, sazinoties ar atbildīgo par sacensībām, Valdi Troņenkovu, pa nolikumos minēto tālruni. 

No comments