Ar diviem turnīriem pieminēs nacionālo meistaru un treneri Georgiju Makovski

Online turnīri

Otrdien, 23. martā, pulksten 19 interneta šaha platformā Lichess.org notiks nacionālā meistara un bērnu šaha trenera Georgija Makovska (1970–2019) piemiņas turnīri. Galvenajā no tiem garantētais balvu fonds ir 150 eiro. Ziņo Latvijas Šaha federācija. 

23. marts ir Georgija Makovska dzimšanas datums, tādēļ sacensības notiks tieši šajā dienā. Arī pērn bija ieplānots viņa piemiņas turnīrs (pirmais), tomēr “Covid-19” dēļ tas tika atcelts.

Gaidāmo pasākumu organizē Rīgas Šaha federācija, bet turnīra direktors ir Andrejs Ivanišvili.

A turnīrā paredzētas 13 kārtas ar apdomas laiku 3 minūtes partijai plus 2 sekundes par gājienu, savukārt B (domāts bērniem) notiks pēc Arēnas principa 2 stundas ar apdomas laiku 5+3.

Iepriekšēja pieteikšanās līdz 22. martam pulksten 20 pa e-pastu: alberts.cimins@inbox.lv, 28804664 (Alberts). Pieteikumā jānorāda uzvārds, vārds, lichess vārds.

A turnīrā dalības maksa ir 5 eiro, bet ārzemju šahistiem – 10 eiro. No iemaksas atbrīvoti Latvijas GM un WGM titulu īpašnieki, bet FM un IM aicināti pieteikties līdz 17. martam, tad arī nebūs jāmaksā par piedalīšanos. B turnīrs ir bez maksas.

No comments