Aktuāli par turnīriem jaunajā mācību gadā

Klātienes turnīri Online turnīri Pasākumi

Sveiciens visiem Zinību dienā!

Iepriekšējā mācību gada nogalē Latviju un visu Pasauli izmainīja Covid-19 uzliesmojums un cīņā pret to ieviestie ierobežojumi. Diemžēl, mums ar šiem apstākļiem ir jāsaskaras arī patlaban. 

Zināmu optimismu vieš jaunā mācību gada sākums klātienes formā, tomēr daudzi ierobežojumi vēl jo projām pastāv jau tagad un iespējamas izmaiņas gan pozitīvā, gan arī negatīvā virzienā. Cerēsim, ka pēc kāda laika varēsim brīvi izvēlēties klātienes saskarsmes formu, tomēr esam gatavi arī attālinātajam režīmam, kas daudzos aspektos sevi pierādījis kā konkurētspējīgu alternatīvu. 

Par klātienes turnīriem

Būtiski nemainoties epidemioloģiskajai situācijai valstī, klātienes šaha turnīri Rīgas Šaha skolā varēs notikt tikai ar samazinātu, limitētu dalībnieku skaitu. Konkrēts skaits, pieteikšanās adrese un termiņš tiks minēta turnīru nolikumos. Dalībnieki būs jāpiesaka Google izklājlapās, priekšroka būs 1) Rīgas Šaha skolas audzēkņiem 2) tiem, kas ātrāk pieteikušies. 

Aicinām iepazīties ar sacensību kalendāru septembrim, kas pieejams šajā adresē: http://www.sahaskola.lv/index.php/sacensibu-kalendars

Lai izdevies jaunais mācību gads!

No comments