Agnesa Stepania Ter-Avetisjana saņem apbalvojumu Izcilība jaunatnes sportā 2023

Agnesa-Stepania-Ter-Avetisjana-ar-balvu
Pasākumi

2023. gada 13. decembrī Jūrmalā, Semarah Hotel Lielupe telpās, notika Latvijas sporta izglītības iestāžu Direktoru padomes (LSIIDP) rīkots svinīgs pasākums Izcilība jaunatnes sportā, kurā par izciliem sasniegumiem sportā 2023. gadā tika apbalvoti jaunieši no dažādām Latvijas sporta skolām.

Par izciliem sasniegumiem sportā šogad ar LSIIDP balvu Izcilība jaunatnes sportā, kā arī ar Izglītības un zinātnes ministrijas Pateicības rakstu par izcīnīto 1. vietu Eiropas jauniešu čempionātā šahā meitenēm U-16 vecuma grupā tika apbalvota Rīgas Šaha skolas audzēkne Agnesa Stepania Ter-Avetisjana un viņas trenere, skolas absolvente, šaha lielmeistare Ilze Bērziņa. No sirds sveicam un lepojamies!

Kā zināms, šovasar Agnesa Stepania Ter-Avetisjana Rumānijas kūrortpilsētā Mamaijā notikušajā Eiropas čempionātā klasiskajā šahā jauniešiem izcīnīja zelta medaļu meitenēm vecuma grupā U-16. Agnesa Stepania Ter-Avetisjana ir vairākkārtēja Latvijas čempione meitenēm. Pagājušajā gadā Agnesa debitēja Latvijas sieviešu izlases sastāvā pasaules šaha olimpiādē, kurā punktu skaita ziņā bija labākā no mūsējām – 6,5 punkti no 10, un ar savu sniegumu nopelnīja sieviešu FIDE meistares (WFM) titulu.  2021.gadā Latvijas čempionātā sievietēm Agnesa izcīnīja bronzu, bet 2022.gadā palika ceturtajā vietā. Pērn Eiropas čempionātā U-16 grupā viņa ieņēma 17.vietu, savukārt šogad izcīnīja čempiones titulu! 

Fotogalerija no apbalvošanas pasākuma.

Agnesa Stepania Ter-Avetisjana
Agnesa Stepania Ter-Avetisjana
Agnesa Stepania Ter-Avetisjana ar treneri, šaha lielmeistari Ilzi Bērziņu
Agnesa Stepania Ter-Avetisjana kopā ar treneri, šaha lielmeistari Ilzi Bērziņu
Kopā ar sveicējiem no Latvijas Šaha federācijas un Rīgas Šaha skolas
Kopā ar sveicējiem no Latvijas Šaha federācijas(Ilmārs Krūms) un Rīgas Šaha skolas(Ingrīda Priedīte)
LSIIDP balva Izcilība jaunatnes sportā 2023 un Izglītības un zinātnes ministrijas Pateicības raksts Agnesai Stepania Ter-Avetisjanai
LSIIDP balva Izcilība jaunatnes sportā 2023 un Izglītības un zinātnes ministrijas Pateicības raksts Agnesai Stepania Ter-Avetisjanai
LSIIDP balvu Izcilība jaunatnes sportā 2023 saņēmēji
LSIIDP balvu Izcilība jaunatnes sportā 2023 saņēmēji
Agnesa balvas saņemšanas pasākumā uz skatuves
Agnesa Stepania Ter-Avetisjana apbalvošanas pasākumā
Ilze Bērziņa apbalvošanas pasākumā
Ilze Bērziņa apbalvošanas pasākumā