8. novembra chess.com šaha turnīra rezultāti visiem interesentiem, vairāk paredzētā II sporta klasēm un stiprākiem

Online turnīri

8. novembrī 46 spēlētāji piedalījās Rīgas Šaha skolas rīkotajā šaha turnīrā visiem interesentiem, vairāk paredzētā II sporta klasēm un stiprākiem chess.com platformā ar atklātiem spēlētāju vārdiem un uzvārdiem. Turnīrs tika izspēlēts pēc Šveices sistēmas 8 kārtās ar laika kontroli 7 minūtes uz partiju plus 5 sekundes par katru izdarīto gājienu.

Par turnīra uzvarētāju pārliecinoši kļuva Mitrofans Slobodjans (mitrofan_slobodian), kurš uzvaru svinēja visās 8 partijās. Otro vietu ar 6 punktiem izcīnīja Daniils Aleksejevs (Daniils_Aleksejevs), kurš pirmo partiju nespēlēja, bet otrajā partijā līdzīgā pozīcijā neviļus atstāja dāmu pa sitienam vienu lauciņu pirms plānotā galamērķa, kas noveda pie zaudējuma. Visas atlikušās 6 partijas Daniils uzvarēja. Trešo vietu arīdzan ar 6 punktiem ieguva Andris Jakobsons (ajax371), kurš tādējādi atkārtoja iepriekšējās nedēļas panākumu. 

Labākā meitene turnīrā ar 4,5 punktiem bija Lauma Mieriņa (Amula7), otrā ar 3 punktiem bija Daniela Nikola Liepiņa (Chessbaby3), bet trešo vietu arī ar 3 punktiem ieguva Sofija Teremranova (SofijaTeremranova).

No comments