7. februāra lichess.org šaha turnīra rezultāti II, I, MK un stiprākām sporta klasēm

Online turnīri

7. februārī 50 spēlētāji piedalījās Rīgas Šaha skolas rīkotajā šaha turnīrā II, I, MK un stiprākām sporta klasēm lichess.org platformā ar atklātiem spēlētāju vārdiem un uzvārdiem. Turnīrs tika izspēlēts pēc Šveices sistēmas 8 kārtās ar laika kontroli 7 minūtes uz partiju plus 5 sekundes par katru izdarīto gājienu.

Turnīrā, izcīnot 7 punktus, uzvarēja Māris Ciekurs (Seallv), otro vietu ar 6,5 punktiem ieguva Dmitrijs Joņins (dimitrijspanahotikas), trešo vietu ar 6 punktiem ieguva Marats Francs (FR-M2008).

Labākā meitene turnīrā ar 6 punktiem bija Sofja Vasiļjeva (SV2009), otrā ar 5 punktiem bija Lauma Mieriņa (Amula7), bet trešā ar 3 punktiem bija Aļona Tolmačeva (TAV_2013).