5. decembra lichess.org sporta klašu treniņturnīru rezultāti

Online turnīri

Sestdien, 5. decembrī notika 5 treniņturnīri, kur katrs spēlētājs varēja sacensties ar sev šaha meistarības ziņā līdzīgiem spēlētājiem. Visi turnīri tika izspēlēti pēc Šveices sistēmas, 8 kārtās. Laika kontrole 7 minūtes uz visu partiju plus 5 sekundes par katru izdarīto gājienu.

Iesācēju turnīrā piedalījās 37 spēlētāji. Tajā ar 6,5 punktiem uzvarēja Kims Ganža (Kimsganza). Otro vietu arī ar 6,5 punktiem ieguva Ernests Ābols (Ernests-A), bet trešo vietu ar 6 punktiem izcīnīja Ņikita Kotins (KotinN).

IV sporta klašu turnīrā piedalījās 37 spēlētāji. Par šī turnīra uzvarētāju ar 7 punktiem kļuva Miks Siliņš (MiksSilins), otro vietu ar 6,5 punktiem ieguva Iļja Kotovs (Ilja_Kotovs), bet trešo vietu ar 6 punktiem ieguva Dmitrijs Fjodorovs (Dimasio2012).

III sporta klašu turnīrā bija 15 dalībnieki. Tajā ar 7 punktiem uzvarēja Patriks Ivulāns (patriks-i). Otro vietu arī ar 7 punktiem ieguva Mihails Pučinskis (mlas8855), savukārt trešais ar 6 punktiem bija Rūdis Freipičs (RUC123).

II sporta klašu turnīrā piedalījās 20 dalībnieki. Pirmo trīs vietu ieguvēji katrs tika pie 6 punktiem un galīgo vietu sadalījumu viņiem noteica koeficients. Pirmo vietu ieguva Kristers Jansons (pawn_grabb3r), otro vietu ieguva Arsenijs Petrovs (keklolchek99), bet trešajā vietā ierindojās Sergejs Fjodorovs (sergey200880).

I sporta klašu un stiprāku turnīrā bija 10 dalībnieki. Tajā ar 100% rezultātu, 8 punktiem pārliecinoši uzvarēja Nikita Andrejs Sokolovs (AScWNiKits). Otro vietu ar 6 punktiem ieņēma Igors Parhomenko (prxvz), savukārt trešo vietu ar 5 punktiem izcīnīja Dmitrijs Joņins (dimitrijspanahotikas).