48. “Cerību kausa” pusfināls

Klātienes turnīri

2019. gada fināla uzvarētājkomanda “Mafija” ar treneri Diānu Matisoni15. un 16. februārī, Rīgas Šaha skolā notiks populārā bērnu komandu šaha turnīra “Cerību kauss” pusfināls. Šogad šis turnīrs atzīmēs savu 48 gadskārtu. Komandas sastāvu veido 3 zēni un 1 meitene, kuri dzimuši 2008. gadā un vēlāk. Var pieteikt 1 rezervistu zēniem, 1 – meitenēm. Komandai jābūt nosaukumam, dalībniekiem – emblēmai. Katras komandas visi dalībnieki ir viena trenera trenēti un pusfinālam katrs treneris var pieteikt tikai vienu komandu. Finālā, kas tiek plānots 4. un 5. aprīlī piedalīsies 10 labākās komandas no 2019. gada „Cerību kausa” fināla, un 10 labākās komandas no šī gada pusfināla.

Turnīra nolikums  Rezultāti

2019. gada turnīra pirmās 10 komandas un to treneri/treneres, šīs komandas ir ieguvušas tiesības piedalīties finālsacensībās, nespēlējot pusfinālā:

1. “Mafija” (trenere Dana Matisone)
2. “Krokodili” (treneris Aleksandrs Smirnovs)
3. “Delfīni” (treneris Leonīds Borisovs)
4. “Šaha haizivis” (treneris Semjons Galkins)
5. “Vilciens” (trenere Vija Rožlapa)
6. “BJC “Daugmale”” (trenere Poļina Ni)
7. “Kaissa” (trenere Diāna Matisone)
8. “8 x 8” (trenere Gaļina Sudmale)
9. “Zālīši” (trenere Ārija Solveiga Āboliņa)
10. “Daugava Chess” (treneris Andrejs Horobrijs)

Turnīrs tiks izspēlēts 7 kārtās ar laika kontroli 25 minūtes uz partiju katram dalībniekam + 10 sekundes par gājienu. Turnīrā tiks apskaitīts FIDE ātrā šaha reitings.

Dalībniekiem, kuriem nav FIDE ID, pirms sacensībām jāpiesakās Latvijas Šaha federācijā un jāiegūst FIDE ID pēc Latvijas Šaha federācijas apstiprinātiem noteikumiem.

15. februārī 14:00 līdz 14:50  – komandu ierašanās un reģistrācija, 15:00 – 18:00 – 1. – 3. kārta.

16. februārī 11:00 – 15:00 – 4.-7. kārta., 15:30 – noslēgums un uzvarētāju apbalvošana.

Iepriekšējos pieteikumus pieņem līdz 2020. gada 13. februārim (ieskaitot). Pieteikumā jānorāda komandas nosaukums, kapteinis un komandas sastāvs. Pieteikumi jāiesniedz elektroniski uz e-pastu sahaskola@riga.lv