29. novembra lichess.org šaha turnīra rezultāti visiem interesentiem, vairāk paredzētā II sporta klasēm un stiprākiem

Online turnīri

29. novembrī 86 spēlētāji piedalījās Rīgas Šaha skolas rīkotajā šaha turnīrā visiem interesentiem, vairāk paredzētā II sporta klasēm un stiprākiem lihess.org platformā ar atklātiem spēlētāju vārdiem un uzvārdiem. Turnīrs tika izspēlēts pēc Šveices sistēmas 8 kārtās ar laika kontroli 7 minūtes uz partiju plus 5 sekundes par katru izdarīto gājienu.

Turnīrā pirmo trīs vietu īpašnieki katrs ieguva 7 punktus, piedzīvojot vienu zaudējumu, turklāt pirmajām divām vietām pat bija vienāds koeficients. Pirmo vietu no otrās atdalīja tikai niecīga 4 punktu reitinga snieguma atšķirība. Turnīrā uzvarēja Daniils Nazarovs (Telozavr), otro vietu ieguva Svens Kouts (svetiou), bet trešo vietu ieņēma Kristaps Reinis Strods (gmbye).

Pirmo vietu meitenēm ar 5 punktiem izcīnīja Marija Krasiļņikova (KOalas09), otro vietu arī ar 5 punktiem ieguva Naomi Maklakova (Sahakaraliene), bet trešo vietu ieņēma Sofja Vasiļjeva (SV2009), kuras kontā arīdzan 5 punkti.