28.-30. maija klasifikācijas turnīra II sporta klasēm rezultāti

Klātienes turnīri

No 28. līdz 30. maijam notika interneta klasifikācijas turnīrs II sporta klasēm. Šajā turnīrā dalībnieki izmantoja Zoom tiešsaistes video konferences platformu un godīgas spēles nodrošināšanai dalībnieki tika filmēti, tika veikta datora ekrāna video pārraide (“Share Screen”), kā arī skaņas pārraide atbilstoši turnīra nolikumam.

Par turnīra tehnisko norisi – kopumā tas noritēja veiksmīgi un tie dalībnieki, kas pretendēja un I sporta klases normas izpildi, noteikumus ievēroja. Diemžēl, daži dalībnieki tad, kad zaudēja teorētiskas iespējas normas izpildei, pēkšņi vairs “nemācēja” ieslēgt kameru, mikrofonu vai “Share Screen” jeb dalīšanos ar ekrānu. Daži pat vispār zaudēja spēju turpināt dalību turnīrā! Dīvaini, arī klātienes turnīros neapzinīgiem spēlētājiem sliktu rezultātu gadījumā gadās līdzīgas problēmas. Rezumējot šo visu – tas nepaliek nepamanīts ne turnīru organizatoriem, ne pārējiem dalībniekiem un citiem iesaistītajiem. Labi, ja kāds vismaz spēj parūpēties par to, lai pretiniekam nebūtu veltīgi jāgaida, zinot, ka partiju nespēlēs. Tiem, kas pat to nespēj, ir vēl daudz lietu, ko mācīties. 

Turnīrs tika izspēlēts 7 kārtās pēc Šveices sistēmas ar laika kontroli 30 minūtes uz visu partiju plus 10 sekundes par katru izdarīto gājienu. 100% rezultātu, 7 punktus no 7 partijām ieguva Demids Dorofejevs (Demid_Dor), kurš pārliecinoši uzvarēja turnīrā. Otro vietu ar 5,5 punktiem dalīja 4 spēlētāji, bet papildrādītāji noteica to, ka otro vietu ieguva Tomass Kristiāns Šterns (Tomis), bet trešo vietu ieguva Edgars Malnačs (E_Maln).

Labākā meitene turnīrā ar 5 punktiem bija Undīne Skreitule (undine0504), otrā arī ar 5 punktiem bija Lauma Mieriņa (Amula7), bet trešo vietu meitenēm ar 4,5 punktiem ieguva Maria Labecka (Amanita3000). 

I sporta klases izpildes nosacījumi: divu I sporta klases normu izpildīšana. Šajā turnīrā I sporta klases normu izpildīja visi tie spēlētāji, kuri ieguva 5,5 punktus, vai vairāk, attiecīgi: Demids Dorofejevs, Tomass Kristiāns Šterns, Edgars Malnačs, Renārs Mūzis un Jegors Andruševičs. 

No comments