27. decembra lichess.org šaha turnīra rezultāti visiem interesentiem

Online turnīri

27. decembrī 59 spēlētāji bija dalībnieku sarakstā Rīgas Šaha skolas rīkotajā šaha turnīrā visiem interesentiem lihess.org platformā ar atklātiem spēlētāju vārdiem un uzvārdiem. Jāatzīst gan, ka piedalījās par apmēram 10 dalībniekiem mazāk. Aicinām cienīt sevi un pārējos dalībniekus un, piesakoties turnīram, arī piedalīties tajā! Lai arī tā nav liela problēma, tomēr diez vai ir patīkami gaidīt uz pretinieku, kamēr izbeidzas partijai atvēlētais laiks, tā arī vienu turnīra partiju nemaz neizspēlējot, bet iegūstot punktu bez spēles.  

Turnīrā, iegūstot 7 punktus, uzvarēja Aleksandrs Karasevičs (Alex_Karasevich), tikpat punktus izcīnīja un otro vietu ieguva Raimonds Jakubsevičus (rdpils), trešo vietu ar 6 punktiem izcīnīja Jevgēnijs Kuzmins (K0705). 

Pirmo vietu meitenēm ar 5,5 izcīnīja punktiem Sofja Vasiļjeva (SV2009), otrā ar 3,5 punktiem bija Lauma Mieriņa (Amula7), bet trešā, iegūstot 1 punktu, bija Ariana Irbe (Ariana_Irbe).

Šis bija šī gada pēdējais Rīgas Šaha skolas rīkotais turnīrs, tomēr jau šajā nedēļas nogalē tiek plānoti nākamie turnīri, kas jau norisināsies 2021. gadā. Informācija par šiem turnīriem tiks drīzumā publicēta. 

Laimīgu Jauno gadu! 

No comments