21. novembra licess.org šaha turnīra rezultāti iesācējiem, IV un III sporta klasēm

Online turnīri

Sestdien, 21. novembrī notika Rīgas Šaha skolas rīkotais turnīrs iesācējiem, IV un III sporta klasēm ar atklātiem dalībnieku vārdiem un uzvārdiem, kurā piedalījās 79 dalībnieki. Turnīrs tika izspēlēts pēc Šveices sistēmas 8 kārtās ar laika kontroli 7 minūtes uz partiju plus 5 sekundes par katru izdarīto gājienu.

Pirms ķerties pie rezultātu paziņošanas, jāatzīmē, ka tehniskā ziņā turnīra gaita bija gluda un nebija problēmu, piemēram, ar spēlētāju atslēgšanos un zaudējumu ieskaitīšanas interneta pārrāvumu dēļ. Tomēr tika saņemta arī informācija, kas liecina, ka kādos pagaidām vēl nenoteiktos apstākļos var rasties problēmas, spēlējot lichess.org no Mozilla Firefox pārlūka (netiek rādītas figūras), tāpēc labāk izvēlēties kādu citu interneta pārlūku.

Lai arī turnīra tabulā pirmās divas vietas ieņem citi spēlētāji, tie bija ar II sporta klasēm un tāpēc konkurencē par labākajām vietām nepiedalījās.

Par turnīra uzvarētāju ar iegūtiem 6,5 punktiem jau ceturto nedēļu pēc kārtas sīvā cīņā kļuva Mihails Pučinskis (mlas8855), otro vietu kopvērtējumā un pirmo vietu meitenēm ar 6 punktiem ieguva Undīne Skreitule (Undine0504), bet trešo vietu arī ar 6 punktiem ieguva Jakovs Maksimovs (jascher-tascher).

Turnīra noslēgumā 6 punkti bija 7 spēlētājiem, starp kuriem bija arī otrās vietas meiteņu konkurencē ieguvēja Vilhelmīne Troņenkova (vienradzearsparniem), savukārt trešo vietu meitenēm ar 5,5 punktiem ieguva Marta Groma (Marta_Groma).