20. marta interneta klasifikācijas turnīru rezultāti iesācējiem, IV un III sporta klasēm

Online turnīri

20. martā Rīgas Šaha skola rīkoja klasifikācijas turnīrus.

Iesācēju turnīrā piedalījās 87 dalībnieki un par uzvarētāju kļuva Artis Ķempelis (artis21), izcīnot 7 punktus no 8. Otrajā vietā, arī ar 7 punktiem palika Krišs Ozols ( Krihs99) un trešajā- Edgars Lejnieks(lejniekse )- 6.5 punkti. Protams, labāko trijniekam- ceturtā sporta klase.

Labākā meitene ar 6 punktiem- Ance Ceļmalniece(Ance_C), otrā- arī ar 6 punktiem- Marija Kargina(MariaKargina), bet trešā, izcīnot 5.5 punkti Elīza Gratkovska (elizagratkovska). Visas laureātes izpildīja 4. sporta klasi.

Vēl 4. sporta klasi izpildīja sekojošie dalībnieki: Everts Rūdolfs Lepsis(Evertsle), Alens Silvestrs Aizupietis(Auzubikse), Grigorijs Sukharev(Genius000), Savva Novikovs (SavvaNovikovs),Georgs Lielbriedis(GeoLB),Jurģis Pupurs(Yungis), Andrians Kuzņecovs (Andrians),Vadims Uškacs (Lion4Paws) ,HenrijsŠteins(Henrijs_Steins),Stefans Rudzāts (stefans1), Ernests Kociņš (ErnestsKocins),Jēkabs Jeromans (JekabsJer), Dāvids Irbe (Davids_Irbe), Artjoms Kuzņecovs (artjoms2708), Odrija Alise Kaļiņina (KA16_Audrey), Adelīna Meikšāne (AdelinaM13), Kate Ketija Kļaviņa (Ketijakate), Igors Litajevs (igorslitajevs), Ādams Mikuckis (AdamsMikuckis) un Alans Sedats(AlansSedats).

4.sporta klašu turnīrā bija 99 dalībnieki un stiprākais izrādījās Deniss Smoļakovs ( DenZL). 7 punkti no 8. Tikpat Ernestam Strekalovam (Ernests13) un otrā vieta. Trešais labākais zēns- Semjons Savins (SavinSemjon) ar 6.5 punktiem.

Labākā meitene kopvērtējumā ierindojās trešajā vietā, izcīnot 6.5 punktus, un tā bija Lidija Merkulova (LidijaMerkulova ). Visiem augstākminētajiem izcīnīta 3. sp. kl. Otra labākā meitene Lea Treigute (Lea2b)- 5 punkti, trešā-Nora Grāvele (Nora_G) arī 5 punkti.

3. sporta klasi izcīnīja vēl sekojoši dalībnieki: Juris Savickis (Juris555), Artemijs Kotovs (Artemijs_Kotovs), Pauls Barloti (PaulsBar), Konstantīns Noreiķis (knoreikis), Linards Lūsis (Ulmans1), Marks Bunčuks (MarkBun)

58 dalībnieki bija trešo sporta klašu turnīrā, kur triumfēja Markels Žarkovs (Markels_Zarkovs). Arī otrā vieta savāca 6.5 punktus: Nils Vorobjovs (nilsvo), bet trešā Alekss Levsunovs (Sandarus)- 6 punktus. Visi izcīnīja otro sporta klasi.

Labākā meitene tagad jau ar 2. sporta klasi- Amēlija Ragaine (AmelijaR) 6 punkti, otrā- Sofija Teremranova (TeremTeremok) 5 punkti, un trešā Marta Groma(Marta_Groma)- arī 5 punkti.

Otrā sporta klase vēl pakļāvās Maksimam  Ļeščenko (maksim_lescenko), Valtam Vītumam (Valts_IZV ) un  Iļjam Kotovam (Ilja_Kotovs )