20. februāra interneta klasifikācijas turnīru rezultāti iesācējiem, IV un III sporta klasēm

Online turnīri

20. februārī notika klasifikācijas turnīri iesācējiem, IV un III sporta klasēm. Trijos turnīros kopā piedalījās vairāk nekā 300 spēlētāju.

Šie turnīri notika internetā, lichess.org platformā un tika izspēlēti pēc Šveices sistēmas 8 kārtās ar laika kontroli 7 minūtes uz visu partiju plus 5 sekundes par katru izdarīto gājienu. Turnīru dalībniekiem bija jānorāda savs vārds un uzvārds, kā arī tika sekots līdzi tam, lai tiktu ievēroti godīgas spēles principi.

Iesācēju klasifikācijas turnīrā piedalījās 131 dalībnieks. Pirmo trīs vietu ieguvējiem visiem bija 7 punkti un vietu izšķiršanai tika izmantoti papildrādītāji. Rezultātā pirmo vietu ieguva Rolands Ignatenko (Rolipops), otrajā vietā bija Timofejs Grivkovs (timofejs), bet trešais bija Matvejs Pivovarovs (PivovarovsMatvej).

Labākā meitene šajā turnīrā ar 6 punktiem bija Lote Vēvere (LoteV), otro vietu ar 5,5 punktiem ieguva Evelina Serkevica (Evelina-Serkevica), bet trešā bija Leila Kopmane (harrrribo).

IV sporta klasi šahā izpildīja visi spēlētāji, kuri tika pie 5 vai vairāk punktiem, attiecīgi: Rolands Ignatenko, Timofejs Grivkovs, Matvejs Pivovarovs, Edvards Rūdolfs Rudzītis, Maksims Selickis, Aleksandrs Grigorjevs, Nikita Blinkovs, Maksims Ļubimovs, Kristofers Aleksandrs Kalinins, Platons Iesalnieks, Artjoms Rutko, Lote Vēvere, Adrians Voitovs, Pauls Veitners, Denijs Vilhelms Krauklis, Andrejs Maruškins, Roberts Sarbantovičs, Kristers Lūsis, Evelina Serkevica, Rodislavs Kuzņecovs, Leila Kopmane, Hektors Kasperovics, Viesturs Štēbelis, Adrija Lazdiņa, Gerhards Plūme, Edvards Galvins, Alans Klaucāns, Sofija Spundiņa, Ēriks Paulsons, Artjoms Dicmanis, Vladimirs Maļinovskis, Jevgeņijs Molčanovs, Kirils Jakubovičs, Arturs Voitovs, Kate Adria Kubuliņa, Bruno Frolovs, Renats Čugainovs, Kaspars Damis un Alberts Mihailovs.

IV sporta klašu klasifikācijas turnīrā bija 123 dalībnieki. Tajā arīdzan bija trīs pirmās vietas pretendenti ar 7 punktiem. Papildrādītāji rezultātā par uzvarētāju ļāva kļūt Aleksandram Hendrikam (Alex_Riga). Otrajā vietā bija Jānis Īve (Merkurs1), bet trešais bija Olivers Ļahs (olivers_chess).

Meitenēm pirmo vietu ar 6 punktiem ieguva Arnita Jaunzeme (ArnitaJaunzeme), otrā ar 5,5 punktiem bija Poļina Kuzņecova (PolinaKuznecova), bet trešā ar 5 punktiem bija Jana Teremranova (Terem2).

III sporta klasi ieguva visi spēlētāji, kuriem bija 6 punkti vai vairāk, attiecīgi, Aleksandrs Hendriks, Jānis Īve, Olivers Ļahs, Markels Žarkovs, Arnita Jaunzeme, Teodors Jurēvics, Jegors Pavlovs, Serafims Stakanovs, Ivans Suharevs, Tamīrs Tisens, Kirils Rodionovs un Maksims Gavrass.

III sporta klašu klasifikācijas turnīrā bija 54 spēlētāji. Tajā ar 7 punktiem uzvaru svinēja Valters Salzirnis (Valcha), otro vietu ar 6,5 punktiem ieguva Vladimirs Orlovs (wowa211), bet trešajā vietā ar 6 punktiem bija šī turnīra labākā meitene Jevgenija Sinicina (Jevgenija_Sinicina). Otro vietu meitenēm ar 5 punktiem ieguva Elīna Ozoliņa (elina010407), bet trešā arī ar 5 punktiem bija Amēlija Ragaine (AmelijaR).

II sporta klasi ieguva visi spēlētāji, kuriem bija 6 punkti vai vairāk, pie nosacījuma, ka nebija iegūti punkti bez spēles, attiecīgi, Valters Salzirnis, Vladimirs Orlovs, Jevgenija Sinicina, Dārts Freibergs un Kirils Iļjins. Diemžēl, ja bija 6 punkti, bet vienā partijā tika iegūta uzvara bez spēles, tad II sporta klase netika izpildīta.