2. janvāra licess.org šaha turnīra rezultāti iesācējiem, IV un III sporta klasēm

Online turnīri

Pirmais 2021. gadā Rīgas Šaha skolas rīkotais turnīrs bija 2. janvārī notikušais turnīrs iesācējiem, IV un III sporta klasēm, kas notika lichess.org šaha platformā, un kurā piedalījās 82 dalībnieki. Turnīrs tika izspēlēts pēc Šveices sistēmas 8 kārtās ar laika kontroli 7 minūtes uz partiju plus 5 sekundes par katru izdarīto gājienu. 

Uzvarot visās partijās un iegūstot 100% rezultātu, 8 no 8, par turnīra uzvarētāju kļuva Mihails Pučinskis (mlas8855). Jāatzīmē, ka Mihails ļoti regulāri triumfē šajos un līdzīgos turnīros, tomēr līdz šim vēl ir nedaudz pietrūcis līdzīgs sniegums klasifikācijas turnīros, lai varētu iegūt jau II sporta klasi. Izskatās, ka šādi turpinot, jau tuvākajos klasifikācijas turnīros tas tiks izdarīts, ko arī Mihailam novēlam! Otro vietu ar 7 punktiem ieguva Jānis Rapa (grappeks). No visiem tiem sešiem spēlētājiem, kuriem bija 6 punkti, vislabākie papildrādītāji bija un 3. vietu ieguva Patriks Ivulāns (patriks-i). 

Labākā meitene turnīrā ar 6 punktiem bija Undīne Skreitule (Undine0504), otrā ar 5,5 punktiem bija Vilhelmīne Troņenkova (vienradzearsparniem), bet trešā ar 5 punktiem bija Emīlija Vanadziņa (chessgirl_HP).

No comments