19. decembra interneta klasifikācijas turnīru rezultāti iesācējiem, IV un III sporta klasēm

Online turnīri

19. decembrī notika Rīgas Šaha skolas atklātie klasifikācijas turnīri iesācējiem, IV un III sporta klasēm. Šie turnīri notika internetā, lichess.org platformā un tika izspēlēti pēc Šveices sistēmas 8 kārtās ar laika kontroli 7 minūtes uz visu partiju plus 5 sekundes par katru izdarīto gājienu. Turnīru dalībniekiem bija jānorāda savs vārds un uzvārds, kā arī tika sekots tam, lai tiktu ievēroti godīgas spēles principi. Papildus lichess.org krāpniecības novēršanas sistēmai tika pārbaudītas turnīru partijas arī no turnīra organizētāju puses.

Iesācēju klasifikācijas turnīra rezultāti

Iesācēju klasifikācijas turnīrā piedalījās 81 dalībnieks un par uzvarētāju ar 100% rezultātu, 8 punktiem kļuva Amēlija Ragaine (AmelijaR). Otro vietu ar 6 punktiem izcīnīja Jēkabs Rudzītis (JekabsRudzitis), kuram bija labākie papildrādītāji no 8 spēlētājiem, kuriem arī bija 6 punkti. Trešo vietu kopvērtējumā un otro meitenēm ieguva Jana Teremranova (Terem2). 4.-8. vietu ieņēma attiecīgi Klāvs Sakne, Pēteris Paikens, Ernests Vilšķērsts, Mārcis Vipulis un Emanuels Buļs. 9. vietu kopvērtējumā un trešo vietu meitenēm izcīnīja Evelīna Vipule (vipule).

Lai izcīnītu IV sporta klasi, bija nepieciešams iegūt vismaz 5 punktus pie nosacījuma, ka netiek iegūta uzvara bez spēles, citādi nepieciešami 5,5 punkti vai vairāk. Diemžēl, vienai dalībniecei šī iemesla dēļ šoreiz vēl neizdevās tikt pie IV sporta klases.

IV sporta klasi ieguva visi iepriekšminētie pirmo 9 vietu ieguvēji, kā arī Patriks Šļūka, Artjoms Fjodorovs, Gļebs Kargins, Rodislavs Kuzņecovs, Normunds Antonevičs, Kims Ganža, Nora Grāvele, Ernests Strekalovs, Frīda Vorobeca, Alise Kauliņa, Laura Kromāne, Kārlis Paikens un Andrejs Pivovarovs.

IV sporta klašu klasifikācijas turnīra rezultāti

IV sporta klašu klasifikācijas turnīrā piedalījās 62 dalībnieki un tajā ar 7 punktiem uzvaru svinēja Vladimirs Orlovs (wowa211), otro vietu arī ar 7 punktiem ieguva Kirils Iļjins (Kirils2307). Trešo vietu, izcīnot 6 punktus, ieguva Andrejs Ščeglovs (Arttrek23).

III sporta klasi ieguva visi spēlētāji, kuriem bija 6 punkti vai vairāk. Attiecīgi, jau minētie pirmo 3 vietu īpašnieki, kā arī Miks Siliņš, Timurs Morozļi, Mārtiņš Toms Irgensons un Iļja Kotovs.

Labākā meitene turnīrā, iegūstot 5,5 punktus, bija Līva Mieriņa (Liva5), otro vietu arī ar 5,5 punktiem ieguva Vilhelmīne Troņenkova (vienradzearsparniem), savukārt trešā ar 5 punktiem bija Anastasija Petuhova (Anastasija17).

III sporta klašu klasifikācijas turnīra rezultāti

III sporta klašu klasifikācijas turnīrā piedalījās 36 dalībnieki un tajā ar 7 punktiem uzvarēja Daniels Beniosevs (Judomaster3), otro vietu arī ar 7 punktiem ieguva Jevgenija Daineko (Eugenia_Daineko), kura bija labākā meitene turnīrā. Trešo vietu ar 6 punktiem ieguva Daniels Danēvičs (DDanevics). Pirmo trīs vietu ieguvēji izcīnīja arī II sporta klasi.

2. vietu meitenēm ar 5 punktiem ieguva Undīne Skreitule (Undine0504), bet trešā arī ar 5 punktiem bija Elīna Ozoliņa (elina010407).