16. janvāra interneta klasifikācijas turnīru rezultāti iesācējiem, IV un III sporta klasēm

Online turnīri

16. janvārī notika šī gada pirmie Rīgas Šaha skolas atklātie klasifikācijas turnīri iesācējiem, IV un III sporta klasēm. Šie turnīri notika internetā, lichess.org platformā un tika izspēlēti pēc Šveices sistēmas 8 kārtās ar laika kontroli 7 minūtes uz visu partiju plus 5 sekundes par katru izdarīto gājienu. Turnīru dalībniekiem bija jānorāda savs vārds un uzvārds, kā arī tika sekots tam, lai tiktu ievēroti godīgas spēles principi. Papildus lichess.org krāpniecības novēršanas sistēmai tika pārbaudītas turnīru partijas arī no turnīra organizētāju puses. 

 

Iesācēju klasifikācijas turnīra rezultāti

Iesācēju klasifikācijas turnīrā piedalījās 85 dalībnieki un par uzvarētāju ar 7,5 punktiem kļuva Valts Vītums (Valts_IZV). Otro vietu ar 7 punktiem izcīnīja Konstantīns Noreiķis (knoreikis). Trešo vietu ar 6,5 punktiem ieguva Timurs Zapolskihs (Tymayt).

Labākā meitene turnīrā bija Lea Treigute (Lea2b), kura ieguva 6 punktus, otrā ar 5,5 punktiem bija Poļina Kuzņecova (PolinaKuznecova), bet trešo vietu arī ar 5,5 punktiem ieguva Jasmīna Anna Riekstiņa (JasminaAnna). 

IV sporta klasi šahā izpildīja visi spēlētāji, kuri tika pie 5 vai vairāk punktiem, attiecīgi: Valts Vītums, Konstantīns Noreiķis, Timurs Zapolskihs, Juris Alksnis, Ludvigs Eglītis Neiburgs, Lea Treigute, Linards Lūsis, Matvejs Solomčenko, Kaspars Bankovskis, Poļina Kuzņecova, Elias Bankovskis, Jasmīna Anna Riekstiņa, Gustavs Plato, Valdis Krasovskis, Emanuels Buļs, Andris Sarbantovičs, Frenks Tavars, Gustavs Grīnbergs, Elza Grāvele, Ernests Ābols, Marks Gustavs Venckus, Martins Ločs, Henrijs Tavars, Kārlis Alberts Lejnieks, Eduards Lūsis, Jurģis Lūsis un Maksims Ganža. 

 

IV sporta klašu klasifikācijas turnīra rezultāti

 

IV sporta klašu klasifikācijas turnīrā piedalījās 76 dalībnieki un tajā ar 7 punktiem uzvaru svinēja Dārts Freibergs (Daarts), otro vietu ar 6,5 punktiem ieguva Gregorijs Guminskis (Rainy_Sunday). Trešo vietu, izcīnot 6 punktus, ieguva Līva Mieriņa (Liva5), kura bija labākā meitene turnīrā. 

Otro vietu meitenēm arī ar 6 punktiem ieguva Amēlija Ragaine (AmelijaR), bet trešā ar tikpat punktiem bija Emīlija Vanadziņa (chessgirl_HP).

III sporta klasi ieguva visi spēlētāji, kuriem bija 6 punkti vai vairāk. Attiecīgi, jau minētie spēlētāji un spēlētājas, kā arī Jānis Rapa, Reinis Klatenbergs, Kims Ganža un Ralfs Žideļūns. 

 

 

III sporta klašu klasifikācijas turnīra rezultāti

 

III sporta klašu klasifikācijas turnīrā piedalījās 42 dalībnieki un tajā ar 7 punktiem uzvarēja Patriks Ivulāns (patriks-i), otro vietu ar 6,5 punktiem ieguva Mihails Pučinskis (mlas8855). Trešo vietu ar 6 punktiem ieguva  Undīne Skreitule (Undine0504), kura bija labākā meitene turnīrā. 

II sporta klasi izpildīja visi iepriekš minētie spēlētāji, kā arī Rūdis Freipičs, kurš arī izcīnīja 6 punktus. 

Otro vietu meitenēm ar 6 punktiem ieguva Jevgenija Sinicina (Jevgenija_Sinicina), kurai šoriez gan vēl neizdevās izpildīt II sporta klasi, jo pirmajā partijā uzvara tika gūta bez spēles. Trešo vietu meitenēm ar 5 punktiem ieguva Sofija Teremranova (TeremTeremok).

No comments