14. novembra chess.com šaha turnīra rezultāti iesācējiem, IV un III sporta klasēm

Online turnīri

Sestdien, 14. novembrī vairāk nekā 60 spēlētāju piedalījās Rīgas Šaha skolas rīkotajā šaha turnīrā iesācējiem, IV un III sporta klasēm chess.com platformā ar atklātiem spēlētāju vārdiem un uzvārdiem. Turnīrs tika izspēlēts pēc Šveices sistēmas 8 kārtās ar laika kontroli 7 minūtes uz partiju plus 5 sekundes par katru izdarīto gājienu.

Jau trešo nedēļu pēc kārtas par uzvarētāju kļuva Mihails Pučinskis (mlas8855), turklāt šoreiz Mihails pārspēja visus savus pretiniekus, iegūstot 100% rezultātu, 8 no 8! Otro vietu ar 7 punktiem ieguva Patriks Ivulāns (PatriksIvulans), bet trešo vietu ar 6 punktiem dalīja seši spēlētāji, no kuriem labākais koeficients, un līdz ar to, iegūta trešā vieta bija Ralfam Lūsim (Ralfs77). 

Labākā meitene turnīrā bija Undīne Skreitule (Undine2011), kura ieguva 5 punktus, otro vietu arī ar 5 punktiem ieņēma Jevgēņija Daineko (Eugenia_Daineko), un arī trešās vietas īpašniecei Dafnei Maklakovai (Sahazvers) bija 5 punkti, turklāt viņa nebija spēlējusi turnīra pirmās divas partijas. 

Jāatzīmē, ka diemžēl vairākiem dalībniekiem bija liegta iespēja spēlēt vienu vai pat vairākas partijas tehnisku problēmu dēļ. Lielākā problēma chess.com turnīriem ir tā, ka, pazūdot interneta savienojumam kaut vai uz īsu brīdi turnīra kārtu izlozes laikā, spēlētājam tiek ieskaitīta 0 punktu brīvā spēle. Lai arī vairumam dalībnieku izdevās iztikt bez šādām nepatikšanām, nākamnedēļ turnīri tiek plānoti lichess.org portālā. 

No comments