13. februāra lichess.org sporta klašu treniņturnīru rezultāti

Online turnīri

Sestdien, 13. februārī notika 5 treniņturnīri, kur katrs spēlētājs varēja sacensties ar sev šaha meistarības ziņā līdzīgiem spēlētājiem. Visi turnīri, izņemot I sporta klašu un stiprāku, tika izspēlēti pēc Šveices sistēmas, 8 kārtās. Laika kontrole 7 minūtes uz visu partiju plus 5 sekundes par katru izdarīto gājienu.

Iesācēju turnīrā piedalījās 55 dalībnieki un tajā ar 7 punktiem uzvarēja Rolands Ignatenko (Rolipops), otro vietu ar 6 punktiem ieguva Edgars Sakne (EdgarsS), bet trešais arī ar 6 punktiem bija Edvards Rūdolfs Rudzītis (EdvardsRudolfs).

IV sporta klašu turnīrā bija 69 dalībnieki. Tajā par uzvarētāju ar 7 punktiem kļuva Serafims Stakanovs (Smart_update), 6,5 punktus ieguva un otrajā vietā bija Iļja Ugoļevs (Ilia22555), trešo vietu arī ar 6,5 punktiem ieguva Marks Bunčuks (MarkBun).

III sporta klašu turnīrā bija 26 dalībnieki. Ļoti pārliecinoši uzvaru tajā svinēja Alekss Levsunovs (Sandarus), izcīnot 7,5 punktus. Otro vietu ar 6 punktiem ieguva Maksims Leščenko (maksim_lescenko), savukārt trešo vietu arī ar 6 punktiem ieguva Miks Siliņš (MiksSilins).

II sporta klašu turnīrā bija 22 dalībnieki. Tajā ar 7 punktiem uzvarēja Artjoms Smirnovs (ViaLactea8). Otro vietu ar 6 punktiem ieguva Kristers Auziņš (hungry2010), savukārt 3. vietu ar 5,5 punktiem ieguva Aleksandrs Gorohovs (aleksGO).

I sporta klašu un stiprāku turnīrā bija 7 dalībnieki un, atbilstoši dalībnieku skaitam, bija arī mazāks izspēlēto kārtu skaits, tika izspēlētas 5 kārtas. Šajā turnīrā ar 4 punktiem uzvarēja Andris Jakobsons (ajax371), otro vietu ar 3 punktiem ieguva Guntars Polis (Guntars), bet trešais ar 2,5 punktiem bija Emīls Rupais (snifs84).