13. decembra lichess.org šaha turnīra rezultāti visiem interesentiem

Online turnīri

13. decembrī 33 spēlētāji piedalījās Rīgas Šaha skolas rīkotajā šaha turnīrā visiem interesentiem lihess.org platformā ar atklātiem spēlētāju vārdiem un uzvārdiem. Turnīrs tika izspēlēts pēc Šveices sistēmas 8 kārtās ar laika kontroli 7 minūtes uz partiju plus 5 sekundes par katru izdarīto gājienu. 

Pirms rezultātu paziņošanas nākas informēt un atgādināt par atbilstošu un pieklājīgu uzvedību arī virtuālajā vidē, šajā gadījumā turnīra tērzētavā jeb čatā. No vienas puses tiešām visa šaha pasaule ir spiesta cīnīties ar tādu problēmu kā krāpšanās, visbiežāk veiktu ar datorprogrammu palīdzību, diemžēl, arī Latvijas šahā šī problēma ir ļoti sāpīga. Tomēr tagad tāpēc nevar visus vai jebkuru apvainot krāpšanā. Ja ir aizdomas, tad lūdzu ziņot turnīru organizētājiem privāti! Šādu nepamatotu apvainojumu dēļ, kā arī citos turnīru čatos novēroto rupjību un bezjēdzīgo tekstu dēļ, šajā mēnesī un, iespējams, arī turpmāk rīkotajos Rīgas Šaha skolas interneta turnīros čats tiks atslēgts. 

Sīvā cīņā par turnīra uzvarētāju ar 7 punktiem kļuva Jevgēnijs Kuzmins (K0705), otro vietu ar 6 punktiem dalīja 4 spēlētāji un vietu sadalījumu noteica papildrādītāji. Otro vietu ieguva Raimonds Jakubsevičus (rdpils). Labākā meitene turnīrā bija Sofja Vasiļjeva (SV2009), kura ieguva trešo vietu. Otro vietu meitenēm un ceturto kopvērtējumā ieguva Lauma Mieriņa (Amula7). Piektajā vietā bija Maksimilians Sokolovs (Max_Sokolovs). Trešo vietu meitenēm ar 4 punktiem ieguva Milana Gaiļevska (MilanaGail).

No comments