12. decembra lichess.org sporta klašu treniņturnīru rezultāti

Online turnīri

Sestdien, 12. decembrī notika 5 treniņturnīri, kur katrs spēlētājs varēja sacensties ar sev šaha meistarības ziņā līdzīgiem spēlētājiem. Visi turnīri tika izspēlēti pēc Šveices sistēmas, 8 kārtās. Laika kontrole 7 minūtes uz visu partiju plus 5 sekundes par katru izdarīto gājienu.

 

Iesācēju turnīrā piedalījās 48 dalībnieki un tajā ar 7 punktiem uzvarēja Kims Ganža (Kimsganza), otro vietu ar 6,5 punktiem ieguva Daniils Sicevs (Daniils_Sicevs2011), bet trešais ar 6 punktiem bija Klāvs Sakne (SakneKlavs).

 

IV sporta klašu turnīrā bija 43 dalībnieki. Tajā par uzvarētāju ar 7 punktiem kļuva Dārts Freibergs (Daarts), tikpat punktu ieguva, bet otrajā vietā bija Vladimirs Orlovs (wowa211), trešo vietu ar 6 punktiem ieguva Roberts Ozoliņš (iiLetton82_breaxz). 

 

III sporta klašu turnīrā bija 22 dalībnieki. Pēc neilga pārtraukuma uzvaru tajā kārtējo reizi svinēja Mihails Pučinskis (mlas8855), šoreiz izcīnot 6,5 punktus. Otro vietu ar 6 punktiem ieguva Kaspars Miķelsons (Kaspars-LV), savukārt trešo vietu ieguva Jevgēņija Daineko (Eugenia_Daineko) ar 5,5 punktiem. 

 

II sporta klašu turnīrā bija 22 dalībnieki. Tajā ar 6 punktiem uzvarēja Boriss Fridmans (Boris_2012). Otro vietu ar 5 punktiem dalīja 7 spēlētāji! Papildrādītāji noteica, ka otro vietu ieguva Renārs Mūzis (Chess_pro_2009), savukārt 3. vietu, tikai pateicoties labākam reitinga sniegumam, ieguva Aleksandrs Gorohovs (aleksGO). 

 

I sporta klašu un stiprāku turnīrā bija 14 dalībnieki. Tajā pārliecinoši jau otro nedēļu pēc kārtas uzvarēja Nikita Andrejs Sokolovs (AScWNiKits), šoreiz iegūstot 7 punktus. Otro vietu ar 5,5 punktiem ieguva Emīls Rupais (snifs84), bet trešais ar 5 punktiem bija Arsenijs Savičevs (sowalv). 

No comments