1. novembra chess.com šaha turnīra rezultāti visiem interesentiem, vairāk paredzētā II sporta klasēm un stiprākiem

Online turnīri

1. novembrī 46 spēlētāji piedalījās Rīgas Šaha skolas rīkotajā šaha turnīrā visiem interesentiem, vairāk paredzētā II sporta klasēm un stiprākiem chess.com platformā ar atklātiem spēlētāju vārdiem un uzvārdiem. Turnīrs tika izspēlēts pēc Šveices sistēmas 8 kārtās ar laika kontroli 7 minūtes uz partiju plus 5 sekundes par katru izdarīto gājienu. 

Vēl pirms turnīra sākuma liela problēma izvērtās tā, ka chess.com platforma ir bāzēta Amerikas Savienotajās Valstīs un tieši no 31. oktobra uz 1. novembri tur notika pāreja uz ziemas laiku, kas izraisīja kļūmi sistēmā un iepriekš ieplānotajam turnīram pulksten 12:00 nebija iespējams pieslēgties. Tomēr ātri tika atrasts risinājums un izveidots jauns turnīrs ar startu pulksten 12:15, atjaunojot šo informāciju arī RŠS mājaslapā un chess.com. 

Par turnīra uzvarētāju ar izcīnītiem 6,5 punktiem kļuva Aleksandrs Krasiļņikovs (AleksandrKrasilnikov), tālāk sekoja spēlētājs ar lietotājvārdu HarryDer, kurš neievēroja turnīra noteikumus tādā ziņā, ka piesakoties norādīja savu vārdu un uzvārdu, bet pēc tam to nodzēsa, neļaujot citiem spēlētājiem uzzināt, kas slēpjas zem minētā lietotājvārda. Šis spēlētājs ir zināms, bet šajā rakstā par citā kārtā iegūto otro vietu netiks godināts. Līdz ar to, otro vietu ar 5,5 punktiem ieguva Rūdis Freipičs (RUC12345), trešo vietu arī ar 5,5 punktiem ieguva Andris Jakobsons (ajax371). 

Labākā meitene turnīrā ar 5 punktiem bija Naomi Maklakova (Sahakaraliene), otro vietu ar 4 punktiem ieguva Lauma Mieriņa (Amula7), bet trešā arī ar četriem punktiem bija Milana Gaiļevska (daugava_Milana).

No comments