Turnīra I un augstākām sporta klasēm rezultāti

Klasifikācija

3.-5.martā aizvadīts jau otrais klasifikācijas I un augstākām sporta klasēm, kur 28 dalībnieku konkurencē par uzvarētāju ar 6 punktiem 7 spēlēs kļuva MK Miķelis Vingris, ar tikpat punktiem 2.vietā NM Emīls Jānis Mieriņš un 3.vietā ar 4,5 punktiem Einārs Ļahs. 4,5 punktus izcīnīja vēl 5 spēlētāji un attiecīgi dalot 3.-8.vietu ierindojās secīgi Dmitrijs Lisovskis (4.vieta), Pāvels Sokolovskis (5.vieta), Romāns Tolmačevs (6.vieta), Roberts Hops (7.vieta), MK Artjoms Tolmačevs (8.vieta).

Labākās meitenes turnīrā ieguva katra pa trim punktiem un pēc koeficienta ierindojās secīgi: 1.vieta Marija Krasiļņikova, 2.vieta Aļona Tolmačeva, 3.vieta Darja Zubova.

Lai arī šoreiz nevienam dalībniekam neizdevās izcīnīt meistarkandidāta balli, tomēr tika aizvadīts spēcīgs turnīrs Rīgas Šaha skolas stiprākajiem audzēkņiem, tāpat turnīrs bija labs treniņš pirms gaidāmā Latvijas jauniešu čempionāta.

Visi turnīra rezultāti apskatāmi šeit.