Sveicam treneri Leonīdu Borisovu jubilejā!

Apsveikums jubilejā
Pasākumi

Rīgas Šaha skola šodien sveic ilggadējo šaha treneri Leonīdu Borisovu nozīmīgajā dzīves jubilejā! 

Leonīds Borisovs Rīgas Šaha skolā strādāja ilgus gadus, sākot jau no 1990. gada līdz pat 2023./2024. mācību gada sākumam. Trenera sagatavotās komandas vairākkārt uzvarējušas sacensībās “Cerību kauss” un “Šaha lietus”, kā arī “Rumbas kausā”. 

Leonīds Borisovs ir bijis pirmais treneris Rīgas Šaha skolas audzēknim, tagad šaha lielmeistaram Arkādijam Naidičam, kad viņš 1995. gadā kļuva par Eiropas čempionu U-10 vecuma grupā. Strādājot šaha skolā, treneris nenogurstoši ir veltījis daudz spēka un enerģijas, lai ar jaunajiem šahistiem dalītos savā pieredzē un zināšanās. Jaunieši ir novērtējuši trenera darbu un daudzi sasnieguši labus rezultātus šahā, kā, piemēram, sieviešu starptautiskā meistare Viktorija Ni, FIDE meistars Arturs Bernotas, meistarkandidāts Toms Kalniņš, kā arī meistarkandidāte Oksana Vedeņina, kura savulaik ieguva 3. vietu Latvijas sieviešu šaha čempionātā, un sasniedza augstus rezultātus jauniešu sacensībās Eiropā savā vecuma grupā. Tie ir tikai daži audzēkņi, jo visus, kuriem šahs, pateicoties Leonīda Borisova trenera talantam, ir kļuvis par sirdslietu un palīdzējis visdažādākajās dzīves situācijās, ir grūti pieminēt.

Novēlam trenerim Leonīdam Borisovam stipru veselību, izturību un dzīvesprieku!