Sveicam Rīgas Šaha skolas treneri Anastasiju Parhomenko ar izcīnīto zelta medaļu!

Anastasija-Parhomenko-zelta medaļa!
Panākumi ārzemēs

Apsveicam Rīgas Šaha skolas treneri Anastasiju Parhomenko ar izcīnīto zelta medaļu šaha ātrspēlē 20. Nedzirdīgo ziemas olimpiskajās spēlēs Erzurumā, Turcijā!

Anastasija Parhomenko ar zelta medaļu. Foto no Facebook Latvijas Nedzirdīgo sporta federācija
Anastasija Parhomenko ar zelta medaļu.

Zelta medaļas ieguvēja Anastasija Parhomenko (reitings – 1736) 11 kārtās izcīnīja 8,5 punktus, bet sudraba un bronzas medaļas ar astoņiem punktiem izcīnīja poliete Zuzanna Lukasika (1779) un ungāriete Viktorija Cseke (1776). Margarita Parhomenko (1885) sacensībās ierindojās 5.vietā ar 7,5 punktiem. Turnīrā piedalījās 33 šahistes.

1.-3. vietu ieguvējas. Anastasija Parhomenko uz 1.vietas pjedestāla. Foto no Facebook Latvijas Nedzirdīgo sporta federācija
1.-3. vietu ieguvējas. Anastasija Parhomenko uz 1.vietas pjedestāla.

Anastasija Parhomenko un Margarita Parhomenko piedalīsies arī klasiskā šaha turnīrā, kas norisināsies turpat, Erzurumā, no 7.marta līdz 12.martam.

Visi ātrā šaha sacensību rezultāti apskatāmi šeit.

Šaha sacensību kalendāru skatīt šeit. Sacensību spēļu grafiks un citi noteikumi apskatāmi šeit.

Vairāk informāciju skatīt sacensību oficiālajā tīmekļvietnē šeit.

Šaha sacensību spēļu zālē. Foto no Facebook Latvijas Nedzirdīgo sporta federācija
Šaha sacensību spēļu zālē.

Rakstā izmantotie avoti:

Anastasija Parhomenko ziemas nedzirdīgo olimpiskajās spēlēs izcīna zelta medaļu šaha ātrspēlē