Skolas nometnes turnīru “Šaha rudens -2022″rezultāti

Bērnu turnīri Nometnes

No 24.oktobra līdz 28.oktobrim notika Rīgas Šaha skolas nometne “Šaha rudens”, kuras laikā tika izspēlēti vairāki “Šaha rudens – 2022” turnīri – ātrā šaha turnīrs, turnīrs 2.sporta klasēm un zviedru šaha turnīrs.

Par Ātrā šaha turnīra uzvarētāju ar 6 punktiem 7 spēlēs kļuva Patriks Ivulāns, 2.vietā – Jānis Mihaels Matisons (5,5 punkti no 7) un 3.vietā  – Ernests Strekalovs (5 punkti no 7).

Visi rezultāti apskatāmi šeit.

Par Klasifikācijas turnīra 2.sporta klasēm uzvarētāju ar 6,5 punktiem 8 spēlēs kļuva  Jānis Mihaels Matisons, 2.vietā – Patriks Ivulāns (6 punkti no 8) un 3.vietā  – Ansis Kantāns(6 punkti no 8).

No meitenēm labākais rezultāts ar 4,5 punktiem 8 spēlēs  Danielai Nikolai Liepiņai, 2.vieta – Lea Treigute (4 punkti no 8) un 3.vieta – Elīna Ozoliņa (4 punkti no 8).

Visi rezultāti apskatāmi šeit.

Par Zviedru šaha turnīra uzvarētājām  ar 12 punktiem kļuva komanda “Cukuršahistes”, kuras sastāvā spēlēja Daniela Nikola Liepiņa un Elīna Ozoliņa, 2.vietā ar 11.punktiem ierindojās komanda “Eiropieši” ar spēlētājiem Patriku Ivulānu un Ansi Kantānu, 3.vietā – ar 9 punktiem komanda “Asie pipariņi”, kurā spēlēja Jānis Mihaels Matisons un Ričards Ļahs.

Visi rezultāti apskatāmi šeit.

Nometnes laikā jaunie šahisti paguva ne tikai izspēlēt vairākus šaha turnīrus, bet arī devās pārgājienā pa astotā pasaules čempiona Mihaila Tāla piemiņas vietām – apmeklēja M.Tāla pieminekli Vērmanes parkā, apskatīja piemiņas plāksni pie mājas Valdemāra ielā, kur viņš ir dzīvojis, un Rīgas 22. vidusskolu, kur mācījies. Interesantas bija arī ekskursijas uz Rīgas Zooloģisko dārzu un VEF vēstures muzeju Rīgā, kas atrodas VEF Kultūras pils telpās.