Sestdien aicinām piedalīties šaha skolas klasifikācijas turnīros internetā

interneta klasifikācijas turnīri
Online turnīri

Tuvojoties vecgada vakaram, šo sestdien 30.12.2023., aicinām piedalīties Rīgas Šaha skolas atklātajos klasifikācijas turnīros interneta šaha portālā Lichess.org.

Iesācējiem turnīrs plkst. 11:00, turnīra saiti un vairāk informāciju skatīt Nolikumā

4. sporta klasēm turnīrs plkst. 13:00, turnīra saiti un vairāk informāciju skatīt Nolikumā

3. sporta klasēm turnīrs plkst. 15:00, turnīra saiti un vairāk informāciju skatīt Nolikumā

Lai piedalītos turnīros, jābūt Rīgas Šaha skolas lichess komandas dalībniekam, vairāk informāciju skatīt šeit.
Atgādinām, ka Lichess profilā OBLIGĀTI ir jābūt norādītam vārdam un uzvārdam!

Turnīru pievienošanās kodi būs atrodami 30.12.2023. no rīta lichess Rīgas Šaha skolas komandas čatā.
Katrā turnīrā būs 8 spēles katram dalībniekam, ilgums ap 2,5 stundām.

Atgādinām, ka mūsu mājas lapas sadaļā TUVĀKIE TURNĪRI iespējams ērti apskatīt tuvāko mēnešu aktuālo šaha turnīru un sacensību datumus un norises vietas. Pie informācijas par turnīru ir pievienots Nolikums, kurā ir atrodama sīkāka informācija par konkrēto gaidāmo šaha notikumu.

Skatāmies tuvākos turnīrus, piesakāmies un izbaudām šaha spēli!

Veiksmi un panākumus šaha sacensībās!