Rudens brīvlaika Rīgas Šaha skolas interneta turnīru rezultāti

Online šaha turnīru rezultāti
Klasifikācija Online turnīri

Skolēnu rudens brīvlaikā Rīgas Šaha skolas lichess.org klubā tika organizēti dažāda veida šaha turnīri. Brīvlaika izskaņā 28. oktobrī notika ikmēneša klasifikācijas turnīri iesācējiem, 4. un 3. sporta klasēm.

Rīgas Šaha skolas 28.10.2023. klasifikācijas turnīru rezultāti

Iesācēju turnīrā startēja 27 dalībnieki, no kuriem 7 šahistiem izdevās izpildīt 4. sporta klases normu. Šoreiz 1. – 6. vietu ar vienādu rezultātu (6 punkti 8 spēlēs)  dalīja 6 spēlētāji un uzvarētāju trijnieks tika noteikts pēc papildrādītājiem. 1. vietu ieguva Artjoms Trapezņikovs, 2. vietā Markuss Krists Šterns, bet 3.vietā ierindojās Dmitrijs Daragans. Bez godalgotā trijnieka 4. sporta klasi izpildīja Ivans Višņovs, Rinalds Strekalovs, Miks Dzalbs un Raimonds Vītoliņš.

Visi rezultāti apskatāmi šeit.

4. sporta klašu turnīrā kopā spēlēja 56 dalībnieki, no kuriem 6 šahisti izpildīja 3. sporta klasi. 1. vietu ar 100% rezultātu 8 spēlēs izcīnīja Arnis Liekarts. 2. vietā Artūrs Jansons (6,5 punkti) un 3. vietu arī ar 6,5 punktiem 8 spēlēs ieguva Markuss Krists Šterns, kurš vienā dienā paspēja sekmīgi piedalīties divos turnīros. Bez uzvarētājiem 3. sporta klasi izpildīja vēl Timurs Trapezņikovs, Germans Grigors un Ivars Ķiepe (visiem 6 punkti 8 spēlēs)

Visi rezultāti apskatāmi šeit.

3. sporta klašu turnīrā starp 34 dalībniekiem labākais bija Valters Jermolajevs (7,5 punkti 8 spēlēs), 2.vietā ar 6,5 punktiem Aleksandrs Černišovs un 3. vietā ar 6 punktiem Timurs Krjukovs. Bez uzvarētājiem izpildīt 2. sporta klases normu šoreiz nevienam neizdevās.

Visi rezultāti apskatāmi šeit.

Nākamie Rīgas Šaha skolas klasifikācijas turnīri iesācējiem, 4. un 3. sporta klasēm notiks sestdien, 2023. gada 25. novembrī lichess.org.

Dažādo šaha paveidu rudens brīvlaika turnīru rezultāti

Skolēnu rudens brīvlaikā Rīgas Šaha skolas lichess.org klubā tika aizvadīti arī vairāki turnīri dažādos šaha paveidos. 

ThreeCheck jeb Trīs Šahu Arēnas turnīrā starp 42 dalībniekiem uzvaras laurus plūca Ernests Vilšķērsts.

Visi rezultāti apskatāmi šeit.

Antichess jeb “Atdod visu” Arēnas turnīrā starp 52 dalībniekiem par uzvarētāju kļuva Emīls Dzilna.

Visi rezultāti apskatāmi šeit.

Chess960 (Fišera šaha) Arēnas turnīru, piedaloties 51 dalībniekam, uzvarēja Rolands Ignatenko.

Visi rezultāti apskatāmi šeit.

Un visbeidzot, brīvlaika izskaņā tika noskaidrots Rīgas Šaha skolas online rudens blica čempions. 55 dalībnieku konkurencē par blica čempionu kļuva Ernests Vilšķērsts, kurš uzvaras laurus plūca jau iepriekš minētajā ThreeCheck jeb Trīs Šahu Arēnas turnīrā.

Visi rezultāti apskatāmi šeit.

Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos un sveicam visus uzvarētājus!  Visi uzvarētāji ir Rīgas Šaha skolas audzēkņi, par ko liels prieks.

Uz tikšanos nākamajos turnīros!

25.11.2023.Rīgas Šaha skolas atklātā interneta klasifikācijas turnīri šaha portālā lichess.org

plkst. 11:00 turnīrs iesācējiem, vairāk informāciju skatīt Nolikumā

plkst. 13:00 turnīrs 4. sporta klasēm, vairāk informāciju skatīt Nolikumā

plkst. 15:00 turnīrs 3. sporta klasēm, vairāk informāciju skatīt Nolikumā