Rīgas valstspilsētas pašvaldības starpskolu sacensību rezultāti vidējā grupā

Komandu turnīri

24.novembrī Rīgas Šaha skolā notika Rīgas valstspilsētas pašvaldības starpskolu sacensības šahā vidējā grupā (2009. un 2010. gadā dzimušajiem). Sacensībās kopā tika pārstāvētas 23 Rīgas pilsētas skolu komandas, kopā 42 dalībnieki. Katra skola varēja pieteikt vienu komandu maksimums divu dalībnieku sastāvā, bet varēja pieteikties un piedalīties arī viens skolas pārstāvis.

Cīņas par pirmajām vietām komandu ieskaitē un arī individuālajā meistarībā sākās uzreiz un intriga par pirmo vietu  tika saglabāta līdz noslēdzošajām spēlēm, tāpat ļoti sīva konkurence bija tieši par trešo vietu komandām.

Par uzvarētājām vidējā grupā, pirmās vietas ieguvējām kļuva Ziemeļvalstu ģimnāzijas skolnieces, klases biedrenes Marija Kuzņecova un Naomi Maklakova, meitenēm izdevās sev nodrošināt uzvaru tikai ar puspunktu pārsvaru 11 punkti, tuvākie sekotāji ar 10,5 komandas punktiem, izcīnot 2.vietu ir Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas skolnieki Reinis Valdats un Vadims Aleidzāns, tālāk jau atpaliekot par punktu, un arī reizē apsteidzot nākamos sekotājus arī par veselu punktu, ar 9,5 komandas punktiem 3.vietā ierindojās Rīgas Centra humanitāro zinību vidusskolas skolēni Stefans Prudņikovs un Patriks Pētersons.

Turnīrā tika noteikti arī individuālie panākumi zēnu un meiteņu vērtējumā. Un tā par turnīra uzvarētāju un labāko meiteni izcīnot 6 puntkus 7 spēlēs kļuva Marija Kuzņecova (Ziemeļvalstu ģimnāzija), 2.vieta meitenēm 5 punkti Naomi Maklakova (Ziemeļvalstu ģimnāzija), 3.vieta meitenēm 3 punkti Valērija Ločmele (Rīgas 88.vidusskola).

Labākie zēni turnīrā – 1.vieta  6 punkti Reinis Valdats (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija), 2.vieta 5,5 punkti Artjoms Tolmačevs (Rīgas 88.vidusskola), 3.vieta 5 punkti Roberts Rezņiks (Rīgas 40.vidusskola).

Visi komandu rezultātiindividālie vērtējumi.

Vēl gaidāmas Rīgas valstspilsētu pašvaldības sacensības šahā 1.decembrī jaunākajai grupai (2011.gadā un jaunākiem), notiek aktīva reģistrācija.