Rīgas valstspilsētas pašvaldības starpskolu sacensību rezultāti vecākajā grupā

Komandu turnīri

10.novembrī Rīgas Šaha skolā notika Rīgas valstspilsētas pašvaldības starpskolu sacensības šahā vecākajā grupā (2007. un 2008. gadā dzimušajiem). Sacensībās kopā tika pārstāvētas 18 Rīgas pilsētas skolu komandas, kopā 34 dalībnieki. Katra skola varēja pieteikt vienu komandu maksimums divu dalībnieku sastāvā, bet varēja pieteikties un piedalīties arī viens skolas pārstāvis.

Par uzvarētāju (1.vieta) skolu komandu kokurencē kļuva Rīgas Valsts 1.ģimnāzija kopā izcīnīti 11 punkti, komandas sastāvā Georgijs Germanovs, Daniels Danēvičs, 2.vieta Rīgas Valsts 2. ģimnāzijai kopā gūti 10,5 punkti komandas sastāvā Pāvels Sokolovskis, Ostins Pavlovs un 3.vietā Rīgas 64. vidusskola ar 9,5 punktiem, komandas sastāvā Reinis Paikens, Elīna Ozoliņa.

 

 

 

 

 

 

 

 

Turnīrā tika noteikti arī individuālie panākumi zēnu un meiteņu vērtējumā. Un tā labākie zēni – 1. vieta 6,5 punkti  Georgijs Germanovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija) 2.vieta 5,5 punkti Reinis Paikens (Rīgas 64. vidusskola)  un 3.vieta 5,5 punkti  Pāvels Sokolovskis (Rīgas Valsts 2. ģimnāzija).

Labākā(1.vieta), lai arī vienīgā meitene Elīna Ozoliņa (Rīgas 64. vidusskola) viņas kontā 4 punkti 7 spēlēs.

Visi komandu rezultāti, individālie vērtējumi.

Vēl gaidāmas Rīgas valstspilsētu pašvaldības sacensības šahā 24.novembrī vidējai grupai (2009.-2010.gadā dzimušajiem) un 1.decembrī jaunākajai grupai (2011.gadā un jaunākiem), reģistrācija jau atvērta.