Rīgas Šaha skolas lichess.org kluba klasifikācijas turnīru rezultāti

Rīgas Šaha skolas lichess.org klubs
Klasifikācija Online turnīri

Rīgas Šaha skolas lichess.org klubā 2024. gada 27.janvārī aizvadīti kārtējie klasifikācijas turnīri iesācējiem, 4. un 3. sporta klasēm.

3. sporta klašu turnīrā starp 57 dalībniekiem 1. vietu izcīnīja Ņikita Kotins ar 7,5 punktiem 8 spēlēs.
2. vietā ar 6,5 punktiem Ivans Višņovs, 3.- 8. vietā ar 6 punktiem 8 spēlēs: Arnis Leikarts, Adrians Zelčs, Alekss Šmatčenko, Rinalds Kromāns, Artemijs Zasjadko un Oļegs Smertjevs. Visiem augšminētiem arī izpildīta 2. sporta klase.

Visi 3. sporta klašu turnīra rezultāti apskatāmi šeit.

Iesācēju turnīrā startēja 75 dalībnieki, no kuriem 22 izdevās izpildīt 4. sporta klases normu (vismaz 5 punkti 8 spēlēs)
1.-3. vietu ar 7 punktiem 8 spēlēs ieņēma Rihards Ķikurs, Adrians Dāvids un Reinis Zusāns.

Visi Iesācēju turnīra rezultāti apskatāmi šeit.

4. sporta klašu turnīrā kopā spēlēja 88 dalībnieki. Uzvarētājs ar 8 punktiem 8 spēlēs ir Ādams Birkenfelds, 2. – 3. vietā ar 6,5 punktiem ierindojās Agris Grasmanis un Marks Sjadrovs. Bez uzvarētājiem 3. sporta klasi izpildījuši Juris Alksnis, Aleksis Novickis, Ralfs Lūsis, Jānis Valdis Kalnozols un Kirils Smačko (visiem 6 punkti 8 spēlēs)

Visi 4. sporta klašu turnīra rezultāti apskatāmi šeit.

Prieks, ka šie turnīri kļūst arvien populārāki, jo kopā 3 turnīros šoreiz piedalījās nu jau 220 dalībnieki no visas Latvijas, kas ir jauns rekords!

Nākamie Rīgas Šaha skolas klasifikācijas online turnīri iesācējiem, 4. un 3. sporta klasēm notiks jau 24. februārī lichess.org.

Apsveicam uzvarētājus un paldies visiem par piedalīšanos. Uz tikšanos nākamajos turnīros!