Rīgas Šaha skolas lichess.org kluba februāra klasifikācijas turnīru rezultāti

Rezultāti-online-turnīros-lichess.org
Klasifikācija Online turnīri

Februāra beigās Rīgas Šaha skolas lichess.org klubā aizvadīti kārtējie klasifikācijas turnīri iesācējiem, 4. un 3. sporta klasēm.

Diemžēl šoreiz atkal 3. sporta klašu turnīrā konstatējam negodīgu spēli vienam dalībniekam, līdz ar to daži rezultāti tika anulēti. Vēlamies atgādināt, ka online sacensību dalībnieki visās partijās visus gājienus drīkst izdarīt tikai paši, nedrīkst izmantot nekādu citu informācijas avotu palīdzību, tai skaitā, citu personu un datorprogrammu, bet par negodīgu spēli tiek piemērots aizliegums piedalīties Rīgas Šaha skolas rīkotajos turnīros gan internetā, gan klātienē uz 6 mēnešiem. Un tagad, rezultāti:

3. sporta klašu turnīrā starp 57 dalībniekiem 1. vietu izcīnīja Germans Grigors ar 7,5 punktiem 8 spēlēs. 2. vietā ar 6 punktiem Timofejs Grivkovs. 3. vietā – David Beniosev, arī 6 punkti,. 4. un 5. vietās arī ar 6 punktiem 8 spēlēs, bet nedaudz sliktākiem papildrādītājiem ierindojās Vladimirs Sičevs un Renārs Jansons. 6. un 7. vietā Artis Ābeltiņš un Anastasija Klintiņa. Abiem 5,5 punkti 7 spēlēs. Visiem augšminētajiem dalībniekiem ir izpildīta 2. sporta klase.

3.sporta klašu turnīra rezultāti apskatāmi šeit.

Iesācēju turnīrā šoreiz startēja 69 dalībnieki, no kuriem 21 izdevās izpildīt 4. sporta klases normu (vismaz 5 punkti 8 spēlēs)
1. vietā ar 100% rezultātu ir Dmitrijs Dudko, 2. vietā ar 6,5 punktiem Pauls Puksts, 3. vietā ar 6 punktiem un labākiem papildrādītājiem Aleksandrs Fedešins.

Iesācēju turnīra rezultāti apskatāmi šeit.

Sākot ar martu, lai izpildītu 4. sporta klasi, iesācējiem būs jāizcīna vismaz 75% punktu (6 punkti 8 spēlēs)

4. sporta klašu turnīrā kopā spēlēja 87 dalībnieki. Uzvarētājs ar 7,5 punktiem 8 spēlēs ir Deniss Ahmetovs, 2. vietā ar 7 punktiem Dmitrijs Daragans. 3. vietā ar 6,5 punktiem Rūdolfs Hibšmanis. Bez uzvarētājiem 3. sporta klasi izpildījuši vēl 5 dalībnieki.

4. sporta klašu turnīra rezultāti apskatāmi šeit.

Apsveicam uzvarētājus un paldies visiem par piedalīšanos! Uz tikšanos nākamajos turnīros!

Nākamie Rīgas Šaha skolas klasifikācijas online turnīri iesācējiem, 4. un 3. sporta klasēm notiks 30. martā lichess.org.