Rīgas Šaha skolas klasifikācijas turnīri jau septembrī

Klasifikācijas turnīri septembrī
Klasifikācija

Informējam par iespēju jau septembrī piedalīties Rīgas Šaha skolas atvērtajos interneta jeb open online klasifikācijas turnīros šaha portālā Lichess, kas ir organizēti ar mērķi pilnveidot jauno šahistu sportisko meistarību. Šoreiz aicinām pieteikties sacensībām Lichess šaha portālā tieši šaha spēles iesācēju līmeņa spēlētājus, kā arī 4. un 3.sporta klases jaunos šahistus.

30.09.2023. – Rīgas Šaha skolas atklātie  klasifikācijas turnīri interneta šaha portālā Lichess

Iesācējiem turnīra sākums plkst. 11:00, informācija Nolikumā

IV sporta klasēm turnīra sākums plkst. 13:00, informācija Nolikumā

III sporta  klasēm turnīra sākums plkst. 15:00, informācija Nolikumā

 

Atgādinām, ka mūsu mājas lapas sadaļā TUVĀKIE TURNĪRI iespējams ērti apskatīt tuvāko mēnešu aktuālo šaha turnīru un sacensību datumus un norises vietas. Pie informācijas par turnīru ir pievienots Nolikums, kurā ir atrodama sīkāka informācija par konkrēto gaidāmo šaha notikumu.

Skatāmies tuvākos turnīrus, piesakāmies un izbaudām šaha spēli!

Veiksmi un panākumus šaha sacensībās!