Rīgas Šaha skolas interneta klasifikācijas turnīru rezultāti

Rīgas šaha skolas interneta klasifikācijas turnītu rezultāti
Klasifikācija Online turnīri

2023. gada 30. septembrī Rīgas Šaha skolas lichess.org klubā aizvadīti interneta jeb online klasifikācijas turnīri iesācējiem, 4. un 3. sporta klasēm.

Iesācēju turnīrā startēja 56 dalībnieki, no kuriem 16 izdevās izpildīt 4. sporta klases normu. 1.vietā ar 100% rezultātu 8 punkti 8 spēlēs ierindojās Vadims Sirics, 2. vietā Bella Murina (6 punkti), bet 3.vietā Salvis Andersons (arī 6 punkti, bet nedaudz sliktāki papildrādītāji). Apsveicam!

Iesācēju turnīra rezultāti apskatāmi šeit.

4. sporta klašu turnīrā kopā spēlēja 51 dalībnieks no kuriem 7 izpildīja 3. sporta klasi. 1. vietā ar 6,5 punktiem 8 spēlēs ierindojās Laura Kromāne. 2. vietā Hugo Balmaks (6 punkti) un 3. vietā arī ar 6 punktiem 8 spēlēs Pēteris Marks Liepa. Apsveicam!

4. sporta klašu turnīra rezultāti apskatāmi šeit.

3. sporta klašu turnīrā starp 44 dalībniekiem 1.vietu ieguva Henrijs Šteins (7 punkti 8 spēlēs), 2.vietā arī ar 7 punktiem, bet sliktākajiem papildrādītājiem Jānis Īve un 3. vietā ar 6 punktiem Anna Koržanova. Bez uzvarētājiem izpildīt 2. sporta klases normu, iegūstot 6 punktus, izdevās arī Oskaram Kirhenšteinam un Katei Adriai Kubuliņai. Apsveicam!

3. sporta klašu turnīra rezultāti apskatāmi šeit.

Apsveicam visus uzvarētājus un paldies visiem dalībniekiem par dalību!

Uz drīzu tikšanos jau oktobrī, jo nākamie Rīgas Šaha skolas klasifikācijas turnīri iesācējiem, 4. un 3. sporta klasēm notiks sestdien, 2023.gada 28. oktobrī lichess.org.