Notiks tikšanās ar armēņu treneri Vahagu Hačatrjanu

Pasākumi
Pirmdien, 9.janvārī, no plkst. 11:00 līdz 13:00 Rīgas Šaha skolā viesosies pazīstamais armēņu šaha treneris Vahags Hačatrjans, kurš ir laipni piekrities dalīties pieredzē par savu darbu Armēnijas Šaha Akadēmijā.
 
Vahags Hačatrjans (Vahagn Khachatryan) ir starptautiskais meistars šahā (IM), starptautiskās kategorijas tiesnesis un FIDE trenera titula īpašnieks. Viņš ir Armēnijas Šaha Akadēmijas direktora vietnieks un treneris, kurš dalīsies pieredzē par savu darbu Armēnijas Šaha Akadēmijā.
 
Uz tikšanos un pieredzes apmaiņas diskusiju ar pazīstamo armēņu šaha treneri  Vahagu Hačatrjanu, pirmkārt, aicināti šaha treneri un pedagogi, taču sev noderīgu informāciju būs iespējams gūt arī jauno šahistu vecākiem.
 

Iepriekšēja pieteikšanās pasākumam ir obligāta, aizpildot pieteikuma formu https://ej.uz/dngh, norādot savu vārdu un uzvārdu. Vietu skaits ir ierobežots – 40 vietas.
Vairāk informāciju par tikšanos lasīt šeit.
 
Lūgums uz pasākumu ierasties, līdzi ņemot maiņas apavus vai personīgās bahilas.
 
Līdz ar ziemas aukstā laika iestāšanos daudz aktuālāks ir kļuvis jautājums par maiņas apavu lietošanu skolas pasākumos. Aicinām būt atbildīgiem vienam pret otru un ar izpratni izturēties pret skolas aicinājumu  pārvilkt maiņas apavus vai lietot personīgās bahilas.