Rīgas pilsētas starpskolu šaha sacensību rezultāti vecākajā grupā

Turnīra uzvarētāju komandas
Klātienes turnīri Komandu turnīri

2023. gada 7. decembrī Rīgas Šaha skolā norisinājās Rīgas pilsētas starpskolu sacensības šahā vecākajai grupai (2008. un 2009. gadā dzimuši bērni) kopā pulcējot 45 dalībniekus no 24 skolu komandām. Tika izspēlētas 7 spēļu kārtas ar apdomas laiku 10 minūtes un 5 sekundes par izdarīto gājienu.

Šaha cīņas bija aizraujošas un saspringtas, par ko liecina rezultāti turnīra tabulā. Pēc 7 spēļu kārtām trijām komandām bija vienāds punktu skaits (10 komandas punkti). Lai noteiktu turnīra uzvarētāja komandu, bija jāņem talkā papildrādītāji. Kā rezultātā skolu kopvērtējumā 1.vietu ieguva Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas komanda, kuru pārstāvēja Melānija Luīze Jansone (5,5 punkti no 7) un Alberts Priedeslaipa (4,5 punkti no 7).

1. vietas ieguvēja - Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas komanda
1. vietas ieguvēja – Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas komanda

2. vietā ierindojās Rīgas Valsts Vācu ģimnāzijas komanda – Jānis Mihaels Matisons (5 punkti no 7) un Oskars Klāvs Piķelis (5 punkti no 7).

2. vietas ieguvēja - Rīgas Valsts Vācu ģimnāzijas komanda
2. vietas ieguvēja – Rīgas Valsts Vācu ģimnāzijas komanda

3. vietā pēc papildrādītājiem – Rīgas 88. vidusskolas komanda, kuru pārstāvēja  Artjoms Tolmačevs (7 punkti no 7) un Rustams Matjuhins (3 punkti no 7).

3. vietas ieguvēja - Rīgas 88. vidusskolas komanda
3. vietas ieguvēja – Rīgas 88. vidusskolas komanda
Sacensību 1. - 3. vietas komandu vērtējumā
Sacensību 1. – 3. vietas ieguvēji komandu vērtējumā

Rezultāti skolu komandu vērtējumā.

Sacensībās tika noteikti individuāli trīs labāko zēnu un meiteņu rezultāti.

Par sacensību uzvarētāju individuālajā vērtējumā ar 100% rezultātu (7 punktiem no 7) kļuva Artjoms Tolmačevs no Rīgas 88. vidusskolas komandas. Viņam arī 1. vieta zēnu konkurencē.

Sacensību 1. vietas ieguvējs Artjoms Tolmačevs

2. vietā kopvērtējumā un arī atsevišķi zēnu konkurencē ar 6 punktiem Rīgas 40. vidusskolas pārstāvis Roberts Rezņiks,

2. vietas ieguvējs Roberts Rezņiks

3. vietā zēniem šoreiz pēc papildrādītājiem ar 5 punktiem no 7 Jānis Mihaels Matisons no Rīgas Valsts Vācu ģimnāzijas.

3. vietas ieguvējs zēnu konkurencē Janis Mihaels Matisons
3. vietas ieguvējs zēnu konkurencē Jānis Mihaels Matisons

Sacensību individuālajā vērtējumā meitenēm ar 5,5 punktiem 1.vietu ieguva Melānija Luīze Jansone no Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas, kopvērtējumā turnīrā ierindojoties augstajā 3. vietā.

1. vietas ieguvēja meitenēm Melānija Luīze Jansone

2. vietu meitenēm ar 3 punktiem no 7 ieguva Marija Krasiļņikova no Rīgas 22. vidusskolas.

Rezultāti individuālajā vērtējumā.

Apsveicam sacensību uzvarētājus un paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos! Uz drīzu tikšanos nākamajās šaha sacensībās!

Sacensību foto galerija šeit.