Rīgā šonedēļ notiek RTU Open 2023 šaha festivāls

RTU Open šaha festivāls
Klātienes turnīri

Šonedēļ, no 07.08.2023. līdz 13.08.2023. Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiek jau 12. RTU Open šaha festivāls, kas ir lielākais šaha festivāls Ziemeļeiropā un viens no prestižākajiem starptautiskajiem šaha festivāliem, kurā nedēļas garumā sacentīsies vairāk nekā 500 dalībnieku no 29 valstīm. Turnīri ir piemēroti dažāda līmeņa spēlētājiem. Šaha festivālu jau tradicionāli rīko Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) un Latvijas Šaha federācija (LŠF).

Rīgas Šaha skola aicina skatītājus apmeklēt gan festivāla norisi klātienē Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, gan sekot līdzi video tiešraidei, kuru vada Latvijas izlases līderis Arturs Neikšāns.

Informējam, ka RTU Open A turnīra partijas var ērti atrast un skatīties arī mūsu mājas lapas jaunajā sadaļā TURNĪRU PARTIJAS, kuru viegli var atrast lapas augšā zem sadaļas TUVĀKIE TURNĪRI, kurā ir iespēja skatīt tuvāko mēnešu aktuālos šaha turnīrus, kā arī informāciju par aktuālo šaha turnīru gada kalendāru.

RTU Open 2023 Rīgā 07.08.2023. – 13.08.2023A turnīra partijas

RTU Open 2023 Rīgā 06.08.2023. Rapid Opening F turnīra partijas

RTU Open 2023 turnīra video tiešraides ar lielmeistaru komentāriem skatīt GM A.Neikšāna Twitch.tv kanālā šeit

Rakstā izmantota informācija un foto no Latvijas Šaha federācijas mājas lapas.