Rezultāti februāra klasifikācijas turnīram 1. un augstākām sporta klasēm

Turnīrs Rīgas šaha skolā 1.sporta klasēm
Klasifikācija Klātienes turnīri

2024. gada 17. un 18.februārī notika Rīgas Šaha skolas klasifikācijas turnīrs 1. un augstākām sporta klasēm. Turnīrā šoreiz piedalījās 13 dalībnieki, visi ar 1.sporta klasi, ne augstāku, un tika izspēlētas 7 spēļu kārtas. Piedāvājam iespēju apskatīt dažas no turnīra partijām šeit, šaha platformā lichess.org.

Par turnīra uzvarētāju pārliecinoši kļuva Daniils Nazarovs ar 6,5 punktiem no 7 iespējamajiem. 2. vietu ar 5,5 punktiem ieguva Roberts Hops, bet 3. vietā ar 5 punktiem ierindojās Maksims Līgotnis. 1. un 2. vietas ieguvēji Daniils Nazarovs un Roberts Hops izpildīja arī meistarkandidāta balli. Apsveicam!

Turnīra 1.-3. vietu ieguvēji.
Turnīra 1.-3. vietu ieguvēji.

Turnīrā tika apbalvoti 1.- 3.vietu ieguvēji gan zēniem, gan meitenēm.

Meiteņu konkurencē 1. vietu ieguva Jekaterina Hlopkova(4,5 punkti no 7).

1.vietas ieguvēja meitenēm - Jekaterina Hlopkova
1.vietas ieguvēja meitenēm – Jekaterina Hlopkova

2. vietā ierindojās Emīlija Apine (4 punkti no 7), bet 3. vietā – Jevgēnija Siņicina (2,5 punkti no 7).

Visi turnīra rezultāti redzami šeit.

Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos un apsveicam uzvarētājus!

Uz tikšanos nākamajās šaha sacensībās!

Turnīra foto galerija šeit: