Pasaules jauniešu čempionātā Naomi Maklakova 4.vietā un Nikolajs Platonovs 9.vietā

Panākumi ārzemēs Pasaules čempionāts

No 1.līdz 3.maijam Grieķijā, Rodas salā, notika Pasaules jauniešu čempionāts ātrajā un ātrspēles šahā, no kurienes ar augstiem rezultātiem atgriezās mūsu skolas audzēkņi.

Naomi Maklakovai, cīnoties G12 grupā, ātrajā šahā izdevās izcīnīt visaugstāko vietu no Latvijas, finišējot aiz godalgotā trijnieka – 4.vietā, ātrspēlē 13.vieta, savukārt U10 grupā visaugstāko rezultātu sasniedza Nikolajs Platonovs, viņam 10.vieta ātrajā šahā un 9.vieta ātrspēlē.

Apsveicam jaunos šahistus ar viņu panākumiem un novēlam jau tuvākā nākotnē atvest arī spožas medaļas un vislielākos kausus!

Visu Rīgas Šaha skolas audzēkņu rezultāti ātrajā šahā un ātrspēlē:

U14 Kristiāns Vārpiņš 33. un 30. vieta

U12 Toms Jeronovičs 26. un 40.vieta

U10 Nikolajs Platonovs 10. un 9.vieta

G12 Naomi Maklakova 4. un 13.vieta

G12 Dafne Maklakova 18. un 17.vieta

Brauciens uz Pasaules jauniešu čempionātu ātrajā šahā un ātrspēlē bija katras ģimenes izvēle un individuāls plānojums, kur katru gadu var braukt un gūt pieredzi jebkurš Latvijas Šaha federāciju pārstāvošs jaunais šahists.

Tuvākais plānots Eiropas jauniešu komandu čempionāts Grieķijā, Salonikos 10.jūlijā, vairāk informācijas: https://www.fide.com/calendar/52502