Online klasifikācijas turnīru rezultāti

Rīgas Šaha skolas klasifikācijas turnīri internetā
Klasifikācija Online turnīri

Informācija par online klasifikācijas turnīru rezultātiem aprīlī un maijā:

2024. gada 27.aprīlī Rīgas Šaha skolas lichess.org klubā tika aizvadīti kārtējie klasifikācijas turnīri iesācējiem, 4. un 3. sporta klasēm.
Diemžēl šajās sacensībās atkal 3. sporta klašu turnīrā tika saņemtas vairākas sūdzības un bija aizdomas par negodīgu spēli dažiem dalībniekiem, līdz ar to turnīrā rezultāti viņiem netika apstiprināti un par iespējamo negodīgo spēli tika ziņots lichess.org.

3. sporta klašu turnīrā kopā piedalījās 41 dalībnieks. 1.-2. vietu rezultāti netika apstiprināti, bet 3.- 5. vietās ar 6 punktiem 8 spēlēs ierindojās Dmitrijs Daragans, Vladimirs Šmalijs un Juris Alksnis. Visiem augšminētajiem dalībniekiem ir izpildīta 2. sporta klase. 
Visi 3.sporta klašu turnīra rezultāti lichess.org 

Iesācēju turnīrā šoreiz startēja 50 dalībnieki, no kuriem 4 izdevās izpildīt 4. sporta klases normu (vismaz 6 punkti 8 spēlēs)
1. vietā ar 100% rezultātu ir Viktors Līgotnis, 2.- 4. vietās ar 6 punktiem Vladimirs Baženovs, Oļegs Fjodorovs un Sergejs Firksers.
Visi Iesācēju turnīra rezultāti lichess.org 

4. sporta klašu turnīrā kopā bija 90 dalībnieki. Uzvarētājs ar 8 punktiem 8 spēlēs ir Oskars Piķelis, 2. vietā ar 7 punktiem Sergejs Novikovs. 3. vietā ar 6,5 punktiem Jeļena Upmale. Bez uzvarētājiem 3. sporta klasi izpildījuši vēl 7 dalībnieki, kuriem visiem izcīnīti 6 punkti 8 spēlēs.
Visi 4. sporta klašu turnīra rezultāti lichess.org  

2024. gada 25. maijā Rīgas Šaha skolas lichess.org klubā tika aizvadīti kārtējie klasifikācijas turnīri iesācējiem, 4. un 3. sporta klasēm.

3. sporta klašu turnīrā starp 42 dalībniekiem 1. vietu izcīnīja Valērijs Golovins ar 6,5 punktiem 8 spēlēs. 2. vietā, arī ar 6,5 punktiem, bet sliktākiem papildrādītājiem Ādams Birkenfelds, 3.- 5. vietās ar 6 punktiem 8 spēlēs: Roberts Provorovs, Lukass Podeanu un Mārcis Vipulis. Visiem augšminētiem arī izpildīta 2. sporta klase.
Visi 3.sporta klašu turnīra rezultāti lichess.org

Iesācēju turnīrā startēja 49 dalībnieki, no kuriem 4 izdevās izpildīt 4. sporta klases normu (vismaz 6 punkti 8 spēlēs).
1. vietu ar 7,5 punktiem 8 spēlēs ieņēma Reinis Štāls, 2. vietā ar 7 punktiem Diāna Trapeznikova, 3. vietā ar 6,5 punktiem Daniils Gucols un 4. vietā Sergejs Firksers – 6 punkti 8 spēlēs.
Visi Iesācēju turnīra rezultāti lichess.org

4. sporta klašu turnīrā kopā spēlēja 65 dalībnieki. Uzvarētājs ar 7 punktiem 8 spēlēs ir Aleksejs Murinovs, 2. vietā, arī ar 7 punktiem, Sofija Ozola un 3. vietā ar 6 punktiem un labākiem papildrādītājiem ierindojās Renats Petrovs. Bez uzvarētājiem 3. sporta klasi izpildījuši vēl 5 dalībnieki ar 6 punktiem 8 spēlēs.
Visi 4. sporta klašu turnīra rezultāti lichess.org

Apsveicam uzvarētājus un paldies visiem par piedalīšanos! Uz tikšanos nākamajos turnīros!

Nākamie Rīgas Šaha skolas klasifikācijas online turnīri iesācējiem, 4. un 3. sporta klasēm notiks septembrī lichess.org.