Online klasifikācijas rezultāti IV un III sporta klasēm

Klasifikācija Online turnīri

25.februārī norisinājās online klasifikācjas turnīrs IV sporta klasēm, kur piedalījās 62 dalībnieki un 7 izdevās izpildīt nepieciešamo 6 punktu normu jaunajai III sporta klasei.

1.vieta Davids Petuhovs (7 punkti), 2.vieta Pāvils Vilhelms Florens (7 punkti), 3.vieta Gustavs Mačs (6 punkti), 4.vieta Kristers Grigorjevs (6 punkti), 5.vieta Deniss Jukovs (6 punkti), 6. vieta Kristers Lūsis (6 punkti), 7.vieta Teodors Krauze (6 punkti). Apsveicam visus jaunos III sporta klašu īpašniekus!

Labākās trīs meitenes turnīrā – 1.vieta Agate Sakne (5 punkti), 2.vieta Rūta Šupiņa (5 punkti), 3.vieta Anna Čirkova (4,5 punkti)

Visi IV sporta klašu turnīra rezultāti.

 

Un 18.martā norisinājās online klasifikācjas turnīrs III sporta klasēm, kur piedalījās 47 dalībnieki un 7 izdevās izpildīt nepieciešamo 6 punktu normu jaunajai II sporta klasei.

  1. vieta Mārcis Bite (7 punkti), 2.vieta Adrians Kuzņecovs (6 punkti), 3.vieta Jānis Ručs (6 punkti), 4.vieta Marija Jermaka (6 punkti), 5.vieta Daniils Mihailovs (6 punkti), 7.vieta Andrejs Ivanovs (6 punkti). Apsveicam visus jaunos II sporta klašu īpašniekus!

Labāks trīs meitenes turnīrā – 1.vieta Marija Jermaka (6 punkti), 2.vieta Anna Koržanova (5,5 punkti), 3.vieta Valērija Pochvērija (5 punkti).

Visi III sporta klašu turnīra rezultāti.

Diemžēl abos notikušajos online klasifikācijas turnīros saskārāmies ar negodīgu spēli un dažiem dalībniekiem gūtais rezultāts netika ieskaitīs. Jaunos šahistus aicinām stingri piedomāt par savu uzvedību online šaha turnīros, jo tiekoties klātienes šaha turnīros, būs redzama jūsu meistarība. Tāpēc aicinām spēlēt pašiem un darīt to godīgi, jo stipriem un gudriem bērniem pieder šaha nākotne.