Online klasifikācija 26.februārī

Online turnīri

26.februārī tika aizvadīti online klasifikācijas turnīri Lichess šaha platformā iesācējiem, 4. un 3.sporta klasēm. Iesācēju grupā piedalījās 58, 4.sporta klašu grupā 118 un 3.sporta klašu grupā 78 dalībnieki.

3.sporta klašu grupā ar 7 punktiem uzvaru dalīja divi dalībnieki, kur 1.vietā pēc labāka koeficienta ierindojās Lea Treigute un 2.vietā Artūrs Freimanis, 3.-9.vietu ar 6 punktiem dalīja vairāki dalībnieki, to izvietojums pēc koeficienta sekojošs 3.vietā Roberts Ozoliņš, 4.vietā Mihails Muravjovs, 5.vietā Aksels Lukševics, 6.vietā Matvejs Pivavarovs, 7.vietā Adrians Voitovs, 8.vietā Hektors Kasperovics un 9.vietā Frenks Tavars. Visi ausgstāk minētie izpildīja 2.sporta klašu normu.

Labāko meiteņu sadalījums 3.sporta klašu grupā sekojošs, 1.vietā kopējā grupas uzvarētāja Lea Treigute ar 7 punktiem, 2.vietā ar 4 punktiem Ance Ceļmalniece un 3.vietā ar 3,5 punktiem Dana Jefimova.

Ceturto sporta klašu grupā 1.-3.vietu ar vienādu punktu skaitu – 7 punktiem sadalīja sekojoši dalībnieki, 1.vieta Alens Hanamirjans, 2.vieta Pavels Sokolovskis, 3.vieta Artojoms Berestovs. Savukārt, bez godalgotā trijnieka 3.sporta klašu normu izdevās izpildīt vēl sekojošiem dalībniekiem Aleksandrs Dementjevs 6,5 punkti, Damirs Bronfmans, Marko Krebe, Emīls Šļubovskis, Viktors Kalējs, Aleksandrs Kuzmins, Agata Ļevikina, Mikus Kalvāns, Maksims Līgotnis, Leonards Bodaks, visi ieguva sešus punktus. Labāko meiteņu trijnieks sekojošs 1.vieta Agata Ļevikina ar 6 punktiem, 2.vieta Marija Jermaka un 3. vieta Sofija Andrejeva abām 5,5 punkti.

Iesācēju grupā uzvaru ar 7,5 punktiem izcīnīja Edvīns Šļubovskis, 2.vietā ar 6,5 punktiem Dominiks Satasevs un 3.vietā ar 6 punktiem Daniels Danilāns. Vēl sporta klasei nepieciešamo normu jeb vismaz 5 punktus 8 spēlēs sasniedza: iegūstot 5,5 punktus Gabriels Cimbers, Elizabete Muravjova, Marks Isakovs, Leo Beernaerts, Aleksandrs Magiļevskis, iegūstot 5 punktus Kārlis Janvars, Alisa Pilugina, Maksims Voitovics, Ernests Vorobjovs, Damirs Mihailovs, Minh Quang Nguyan, Ruslans Baranovs.

Iesācēju grupā labāko meiteņu trijniekā ierindojās ar 5,5 punktiem 1.vieta Elizabete Muravjova, ar 5 puntkiem 2.vietā Alisa Pilugina un ar 4,5 punktiem 3.vietā Sofija Liepiņa.