Noslēgušās Rīgas pilsētas starpskolu sacensības šahā vidējai grupai

Uzvarētāju komandu dalībnieki
Klātienes turnīri Komandu turnīri

Ceturtdien, 2023. gada 30. novembrī, Rīgas Šaha skolā notika Rīgas pilsētas starpskolu sacensības vidējai grupai (2010. un 2011. gadā dzimuši bērni) kopā pulcējot 50 dalībniekus no 27 skolu komandām. Tika izspēlētas 7 spēļu kārtas ar apdomas laiku 10 minūtes un 5 sekundes par izdarīto gājienu.

Skolu komandu kopvērtējumā pārliecinoši 1. vietu un uzvarētāju kausu ar 12,5 komandas punktiem ieguva Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas pārstāvji MK Reinis Valdats (7 punkti no 7) un WCM Marija Kuzņecova (5,5 punkti no 7).

1. vietas ieguvēja - Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas komanda
1. vietas ieguvēja – Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas komanda

2. vietā ar 10 komandas punktiem ierindojās Rīgas Teikas vidusskola, kuru pārstāvēja Kristaps Ozoliņš (5,5 punkti no 7) un Ričards Martins Lusts (4,5 punkti no 7).

2. vietas ieguvēja - Rīgas Teikas vidusskolas komanda
2. vietas ieguvēja – Rīgas Teikas vidusskolas komanda

3. vietu ar 9 komandas punktiem ieguva Rīgas Purvciema vidusskolas komandaAleksejs Jans Oļševskis (5,5, punkti no 7) un Mihails Pogorelovs (3,5 punkti no 7).

3. vietas ieguvēja - Rīgas Purvciema vidusskolas komanda
3. vietas ieguvēja – Rīgas Purvciema vidusskolas komanda

Rezultāti skolu komandu vērtējumā.

1.-3. vietu ieguvēju komandu dalībnieki
1.-3. vietu ieguvēju komandu dalībnieki

Sacensībās tika noteikti individuāli trīs labāko zēnu un meiteņu rezultāti

Par sacensību uzvarētāju individuālajā vērtējumā ar 100% rezultātu (7 punktiem no 7) kļuva Reinis Valdats no Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas. Viņam arī 1. vieta zēnu konkurencē. Lai noteiktu citu godalgoto vietu ieguvējus individuālajā vērtējumā, bija nepieciešams ņemt talkā papildrādītājus, jo 2. – 5. vietai pēc 7 spēļu kārtām bija vienāds punktu skaits (5,5 punkti). 2. vietā kopvērtējumā un arī atsevišķi zēnu konkurencē ar 5,5 punktiem Rīgas Purvciema vidusskolas pārstāvis Aleksejs Jans Oļševskis, bet 3. vietā zēniem šoreiz Kristaps Ozoliņš no Rīgas Teikas vidusskolas.

Sacensību uzvarētājs, kā arī 1. vietas ieguvējs zēniem - Reinis Valdats
Sacensību uzvarētājs Reinis Valdats
2. vietas ieguvējs - Aleksejs Jans Oļševskis
2. vietas ieguvējs – Aleksejs Jans Oļševskis
3. vietas ieguvējs zēnu konkurencē - Kristaps Ozoliņš
3. vietas ieguvējs zēnu konkurencē – Kristaps Ozoliņš
1. - 3. vietu ieguvēji zēnu konkurencē
1. – 3. vietu ieguvēji zēnu konkurencē

Sacensību individuālajā vērtējumā meitenēm ar 5,5 punktiem 1.vietu ieguva Naomi Maklakova no Āgenskalna Valsts ģimnāzijas, kopvērtējumā turnīrā ierindojoties augstajā 3. vietā. 2. vietā meitenēm ar tikpat punktiem (5,5 punktiem) Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas pārstāve Marija Kuzņecova, bet 3. vietā ar 5 punktiem ierindojās Dafne Maklakova  no Ziemeļvalstu ģimnāzijas.

1. vietas ieguvēja meitenēm - Naomi Maklakova
1. vietas ieguvēja meitenēm – Naomi Maklakova
2. vietas ieguvēja meitenēm - Marija Kuzņecova
2. vietas ieguvēja meitenēm – Marija Kuzņecova
3. vietas ieguvēja meitenēm - Dafne Maklakova
3. vietas ieguvēja meitenēm – Dafne Maklakova
1. - 3. vietu ieguvējas meiteņu konkurencē
1. – 3. vietu ieguvējas meiteņu konkurencē

Rezultāti individuālajā vērtējumā.

Apsveicam sacensību uzvarētājus un paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos! Uz drīzu tikšanos nākamajās šaha sacensībās!

Sacensību foto galerija šeit.