Noslēgušās Rīgas pilsētas starpskolu sacensības šahā jaunākajā grupā

Komandu turnīri

1.decembrī Rīgas Šaha skolā notika Rīgas pilsētas starpskolu sacensības jaunākajai grupai kopā pulcējot 34 skolu komandas un to vidū 63 dalībniekus. Jaunākā grupa bija ne tikai skaitliski kuplākā, bet arī ar vislielāko savstarpējo konkurenci starp skolu komandā, jo pat pirmā vieta tika noteikta ņemot vērā papildrādītāju.

Un tā ar 11,5 komandas punktiem un labāku papildrādītāju par uzvarētājiem jaunākajā grupā kļuva Rīgas 88.vidusskolas skolēni brālis ar māsu Romāns Tolmačevs un Aļona Tolmačeva, turpat ar 11,5 komandas punktiem un nedaudz sliktāku papildrādītāju sekoja 2.vietas ieguvēji Rīgas 95.vidusskolas skolēni Sergejs Fiļipovs un Jevgēņija Siņicina.

3.vietā ar 10 komandas punktiem ierindojās Šimona Dubnova Rīgas Ebreju vidusskolas skolēni Daniels Beniosevs un Boriss Fridmans.

Un turnīrā tika noteikti individuāli trīs labāko zēnu un meiteņu rezultāti.

Par turnīra uzvarētāju un attiecīgi labāko zēnu (1.vieta) turnīrā ar izcīnītiem 6,5 punktiem no 7 iespējamiem kļuva Romāns Tolmačevs, Rīgas 88.vidusskola, 2.vietā ar 6 punktiem Daniels Beniosevs, Š.Dubnova Rīgas Ebreju vidusskola, 3.vietā ar 6 punktiem Sergejs Fiļipovs, Rīgas 95.vidusskola.

Spēcīgu konkurenci izrādīja arī meitenes un kopvērtējumā dalot 4.-5.vietu, tikai nedaudz atpaliekot no turnīra līderiem, labākā meitene (1.vieta) ar 5,5 punktiem Jevēņija Siņicina, Rīgas 95.vidusskola, 2.vietā ar 5 punktiem Aļona Tolmačeva, Rīgas 88.vidusskola un 3.vietā ar 4 punktiem Ance Ceļmalniece, Rīgas 49.vidusskola.

   

Visi komandu rezultāti, individuālie rezultāti.

Īpašs prieks par jauno paaudzi, kur redzams daudz potenciālu spēcīgu jauno šahistu, novēlam jums turpināt iesāktās šaha gaitas.

Un noslēgumā pozīcija no partijas Teremranova – Ivanisvilli (1/2:1/2), vai melnie var izkļūt no draudošā pata?