Noskaidroti uzvarētāji klasifikācijas turnīram 2.sporta klasēm

Klasifikācijas turnīra 2.sporta klasēm laureāti
Klasifikācija Klātienes turnīri

2024. gada 18. un 19. maijā notika Rīgas Šaha skolas klasifikācijas turnīrs 2. sporta klasēm. Turnīrā piedalījās 56 dalībnieki un tika izspēlētas 7 spēļu kārtas. Lai noteiktu turnīra uzvarētāju un godalgoto vietu ieguvējus, šoreiz bija nepieciešams izmantot papildus rādītājus, jo pēc 7 kārtām  pieciem dalībniekiem bija vienāds punktu skaits – 5,5 punkti no 7. Visi 1.- 5. vietas ieguvēji kopvērtējumā izpildīja arī 1.sporta klases normatīvu. Apsveicam!

Turnīrā tika apbalvoti 1.- 3.vietu ieguvēji gan zēniem, gan meitenēm.

Godalgoto vietu ieguvēji zēniem:

1.vieta – Ričards Martins Lusts (5,5 punkti no 7), 2.vieta – Artūrs Liepiņš (5,5 punkti no 7), 3.vieta – Maksims Ivanišvili – (5,5 punkti no 7).

1.-3. vietu ieguvēji zēnu konkurencē
Godalgoto vietu ieguvēji zēniem

Godalgoto vietu ieguvējas meitenēm:

1.vieta – Jevgēņija Daineko (5,5 punkti no 7,  turnīra kopvērtējumā – 3.vieta), 2.vieta – Nadežda Demakina (5,5 punkti no 7, turnīra kopvērtējumā – 5.vieta), 3.vieta – Valērija Ločmele – (5 punkti no 7, turnīra kopvērtējumā – 8.vieta).

Godalgoto vietu ieguvējas meitenēm
Godalgoto vietu ieguvējas meitenēm

Visi turnīra rezultāti šeit.

Apsveicam uzvarētājus un paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos! Uz tikšanos nākamajās šaha sacensībās!

Sacensību foto galerija: