Mācību gada noslēguma IV, III un II sporta klašu turnīru rezultāti

Klasifikācija

Mācību gada izskaņā Rīgas Šaha skola organizēja sporta klašu klasifikācijas turnīrus IV, III un II sporta klasēm.

Trīs dienu garumā jeb no 27. līdz 29.maijam Rīgas Šaha skolas filiālē, Rīgas Klasiskajā ģimnāzijas sākumskolā (Rīgā, Vaidavas ielā 6) notika II sporta klašu klasifikācijas turnīrs, sacensību galvenā tiesnese Diāna Matisone

Kopā piedalījās 56 dalībnieki un 5 izdevās izpildīt nepieciešamo klasifikācijas minimumu iegūt 5,5 punktus 7 spēlēs, attiecīgi I sporta klases normu izpildīja: Kristaps Ozoliņš, Roberts Hops, Germans Sergejevs, Dimitrijs Lisovskis, Kirils Diners.

Turnīrā pie vienāda punktu skaita vietas netika dalītas, bet tika apbalvotas vienādi attiecīgi zēniem 1.vieta katram ar 5,5 punktiem – Kristaps Ozoliņš, Roberts Hops, Germans Sergejevs, Dimitrijs Lisovskis, Kirils Diners. 2.vieta ar 5 punktiem – Krišjānis Lazars, 3.vieta ar 4,5 punktiem – Edvards Ļahs, Maksimilians Sokolovs, Maksimilians Bodaks, Mihails Pučinskis.

Meiteņu vērtējumā 1.vieta ar 5 punktiem – Aļona Tolmačeva, Emīlija Apine, Daniela Nikola Liepiņa, 2.vieta ar 4,5 punktiem –  Darya Guminskaya, 3.vieta ar 4 punktiem – Lauma Mieriņa, Dafne Maklakova, Valērija Ločmele.

II sporta klašu klasifikācijas rezultāti.

Paralēli laikā no 28.-29.maijam Rīgas Šaha skolas galvenajā ēkā Pērnavas ielā 10 notika IV sporta klašu klasifikācijas turnīrs, kur piedalījās 45 dalībnieks un sacensību galvenais tiesnesis bija Verners Putka.

IV sporta klašu sacensībās izpildīt klasifikācijas normu III sporta klasei, bija jāiegūst 6 punktus 8 spēlēs, to sasniedza sekojoši dalībnieki – Viktorija Roze Sekstone, Vladimirs Šmalijs, Sofija Andrejeva, Artis Ābeltiņš, Deniss Baranovs.

Sacensībās tika apbalvoti 3 labākie zēni un 3 labākās meitenes.

Par sacesnību uzvarētāju ar 7,5 punktiem un labākā arī meiteņu konkurencē bija Viktorija Roze Sekstone, 2.vieta ar 6 punktiem Sofija Andrejeva un 3.-4.vietu ar 5 punktiem dalīja Selīna Ozola un Marta Paula Ļaščuka.

Zēniem labākais trijnieks – 1.-3.vietu ar 6 punktiem dalīja Vladimirs Šmalijs, Artis Ābeltiņš un Deniss Baranovs, vietu secība tikai noteikta pēc papildrādītājiem.

IV sporta klašu klasifikācijas rezultāti.

Un mācību gadu noslēdzot 4. un 5.jūnijā notika III sporta klašu klasifikācija Rīga Šaha skolas telpās, Pērnavas ielā 10. Sacensībās piedalījās 32 dalībnieki, sacensību galvenais tiesnesis Verners Putka.

III sporta klašu sacensībās izpildīt klasifikācijas normu II sporta klasei, bija jāiegūst 6 punktus 8 spēlēs, to sasniedza sekojoši dalībnieki – Didzis Jaudzems, Jegors Pavlovs, Maks Gailums, Mihails Bērziņš.

Par sacensību absolūto uzvarētāju ar 8 punktiem 8 spēlēs kļuva Didzis Jaudzems, viņš arī attiecīgi labākais zēnu konkurencē, 2.-4.vietā ar 6 punktiem secīgi ierindojās – Jegors Pavlovs, Maks Gailums, Mihails Bērziņš.

Labāko meiteņu vērtējums sekojošs –  1.-4.vieta ar 4,5 punktiem tika sadalīta un vietu likteni noteica tikai papildus rādītāji – Marija Jermaka, Kate Adria Kubuliņa, Elza Grāvele, Nora Grāvele.

III sporta klašu klasifikācijas rezultāti.