Lielmeistara Jāņa Klovāna 12.piemiņas turnīra rezultāti

Piemiņas turnīrs

14.aprīlī tika aizvadīts lielmeistara Jāņa Klovāna 12.piemiņas turnīrs. Turnīrā varēja piedalīties 1.sporta klases un spēcīgāki šahisti. Tika izspēlētas 7 spēļu kārtas, kur katrā partijā bija 10 minūtes un 5 sekundes par izdarīto gājienu.

Par turnīra uzvarētāju kļuva nacionālais meistars Emīls Jānis Mieriņš, viņš izcīnīja 6,5 punktus. Emīls turnīru iesāka ar 6 uzvarām un tikai pēdējā kārtā izspēlēja neizšķirtu ar Ramonu Golstu. 2.-4.vieta turnīrā tika izšķirta pēc labākiem papildrādītājiem, jo 4 dalībniekiem bija izcīnīti 5,5 punkti un tā 2.vietā MK Nikolajs Krilovs, 3.vietā MK Ramona Golsta un 4.vietā MK Miķelis Vingris.

Tika pasniegtas 3 speciālas balvas – labākās meitenes balvu turnīra saņēma Melānija Luīze Jansone, labākās seniores balvu saņēma NM Vija Rožlapa un labākā U10 jauniešu balvu saņēma Daniels Beniosevs.

Visi sacensību rezultāti