Klasifikācijas turnīrs 1. un augstākām sporta klasēm jau pavisam drīz. Nāc un piedalies!

šaha klasifikācijas turnīrs
Klasifikācija Klātienes turnīri

Informējam, ka ir atvērta pieteikšanās Rīgas Šaha skolas klasifikācijas turnīram 1. un augstākām sporta klasēm, kas notiks šaha skolas telpās Rīgā, Pērnavas ielā 10, jau šajā nedēļas nogalē, un tiek organizēts ar mērķi pilnveidot šahistu sportisko meistarību, gatavojoties nākamajām šaha sacensībām savā šaha kalendārā. Turnīram aicinām pieteikties visus 1.sporta klašu, kā arī augstāku klašu šahistus, kuri vēlas izmantot iespēju pārbaudīt savas prasmes pirms nākamajiem atbildīgajiem turnīriem, spēlējot bez reitinga apskaites un  turnīra dalības maksas.

Piedalīšanās šaha sacensībās un turnīros ir lielisks veids kā gūt vērtīgu pieredzi, apliecinot savu meistarību. Tas palīdz spēlētājiem attīstīt jaunas zināšanas un prasmes, kā arī trenē izturību, cīņassparu un norūda raksturu.

17.02.2024. – 18.02.2024. – 1. un augstāku sporta klašu klasifikācija (Rīgas Šaha skola), Pērnavas iela 10, vairāk informāciju skatīt Nolikumā.

Pieteikšanās notiek elektroniski Google izklājlapā šeit līdz 16. februārim plkst.10.00, maksimālais dalībnieku skaits ir 50 dalībnieki.

Atgādinām, ka mūsu mājas lapas sadaļā TUVĀKIE TURNĪRI iespējams ērti apskatīt tuvāko mēnešu aktuālo šaha turnīru un sacensību datumus un norises vietas. Pie informācijas par turnīru ir pievienots Nolikums, kurā ir atrodama sīkāka informācija par konkrēto gaidāmo šaha notikumu.

Skatāmies tuvākos turnīrus, piesakāmies un izbaudām šaha spēli!

Veiksmi un panākumus šaha sacensībās!