Klasifikācijas turnīra rezultāti II sporta klasēm

Klasifikācija

15.-16.aprīlī bija paredzēts klasifikācijas turnīrs II sporta klasēm, kas arī 15.aprīlī iesākās, taču neparedzētu tehnisku iemeslu dēļ turnīrs tika apturēts. Atlikušās 4 kārtas tika pārceltas uz nākamo nedēļu, attiecīgi 23. aprīļa svētdienu.

Kopā piedalījās 40 Rīgas Šaha skolas audzēkņi. Pēc turnīra pārcelšanas 28 izdevās to sekmīgi turpināt. Par turnīra uzvarētāju kļuva Kristers Auziņš, izcīnot 6 punktus 7 spēlēs. Kristers izpildīja jau otro pirmās sporta klases normu, attiecīgi viņš ir izpildījis I sporta klasi.

2.-4.vietu turnīrā dalīja četri jaunie šahisti, kur katrs izcīnīja 5,5 punktus un izpildīja I sporta klases normu, bet vietu sadalījums tika noteikts pēc papildus rādītājiem.  2. vietu turnīrā ieguva Raimonds Freibergs, 3.vietā turnīrā Dafne Maklakova un 4.vietā Aleksandrs Bogdanovs.

Turnīrā tika apbalvoti trīs labākie zēni un meitenes.

Zēni – 1.vieta Kristers Auziņš, 2.vieta Raimonds Freibergs, 3.vieta Aleksandrs Bogdanovs

Meitenes – 1.vieta Dafne Maklakova, 2.vieta Lea Treigute, 3.vieta Lelde Anete Plauča.

Turnīra rezultāti.